Villarreal – Granada 2:0 (kon.) | Alavés – Atlético 0:0 (kon.) | Eibar – La Coruňa 3:1 (kon.)
Leganés – Celta Vigo 0:2 (kon.)
Deportivo Alavés
0:0 (0:0)
Atlético Madrid
Sobota 28.01.2017, 16:15 • Mendizorrotza, Alavés • Španělská LaLiga • 20. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:13:10)
    Dnešní utkání skončilo bezbrankovou remízou

Utkání končí bezbrankovou remízou, pro domácí je to další remíza, která moc jejich situaci neřeší. Nicméně proti vysoce favorizovanému Atléticu je bod ziskem. Hosté dnes zklamali, zejména v první půli byl jejich výkon hodně slabý a nakonec i oni mohou být rádi za bod.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Diego Godín (Atlético Madrid).

90+4
    Žlutou kartu dostává Manuel García (Deportivo Alavés).

90+3
    Filipe Luís posílá nepřesný pas do vápna soupeře, ale hosté vybojovali ještě autové vhazování, rohový kop již nikoliv, odkop od branky Alavésu.

90+1
    Sudí se rozhodl nastavit tři minuty, do konce zápasu již tak mnoho nezbývá, dnes se pravděpodobně gólu nedočkáme.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Theo Hernández centruje před branku, ale znovu je pískán útočný faul na gólmana Atlética.
    88. Další výtečný zákrok gólmana Atlética, tentokrát po střele Thea Hernándeze.

88
    Miguel Ángel Moyà předvedl další výtečný zákrok, z levé strany se přiřítil Theo Hernández, jehož střelu gólman Atlética levou rukou reflexivně vyráží na roh!

88
    Nyní se domácí dostávají do útoku, centr do vápna, kde zasahuje Miguel Ángel Moyà, ten ale byl atakován a sudí píská faul.

87
    Hosté kombinují u půlící čáry, za pískotu diváků.

86
    Antoine Griezmann rozehrál volný kop, přestřelil bránící zeď, ale také branku Alavésu.

85
    Fernando Torres upadl před vápnem soupeře, po souboji s bránícím Laguardiou, který se ho ale v podstatě ani nedotkl, volný kop pro Atlético.

84
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Gaizka Toquero, přichází Carlos Vigaray.