Vladivostok – HC Slovan 2:1 (kon.) | Kunlun – Záhřeb 5:0 (kon.) | Minsk – Barys 2:1 (kon.)
Jokerit – Chanty-Mansijsk 6:5 (kon.) | Riga – Jekatěrinburg 4:3 (po pr.)
Dinamo Riga
4:3 (2:0, 0:1, 1:2 - 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 28.01.2017, 16:00 • Arena Riga • KHL

S konstatováním, že domácí vítězí v prodloužení poté, co vítěznou branku zaznamenal Indrašis se s vámi loučím, přeji hezký zbytek večera a u onlajnů někdy příště napočtenou. (18:43:19)

63:53
    Riga právě vstřelila branku!
    Je dobojováno! Po ose Darzinš, Galvinš se k puku dostal MIKS INDRAŠIS a svou střelou rozhoduje o tom, že více bodů dnes zůstane v Lotyšsku. Asistence: Galvinš, Darzinš.

63:48
    Meija si najel do pásma, ale byl příliš rychlý – ofsajd.

63:46

63:24
    Ten se, zdá se, vyplatil a hosté se osvobozují.

62:54
    Hostující lavička si vybírá oddechový čas.

62:09
    Hosté prozatím oslabení zvládají dobře a drží nerozhodné skóre.

61:46
    Za nedovolené bránění brankáři je vyloučen Česalin.

60:56
    Přihrávka Leščovse svého adresáta nenašla.

60:23
    Gubin vystřelil nepřesně a hrát mohou domácí.

60:01

Protože Petr Koukal šest vteřin před koncem vstřelil vyrovnávací gól, utkání míří do prodloužení, případně nájezdů.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

19:54
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    A hosté to zvládli! Česalin dostal puk až na PETRA KOUKALA a český hráč posílá s největší pravděpodobností zápas do prodloužení! Asistence: Česalin.

58:46
    Hosté se nadechují k poslednímu náporu. Dost možná i hře bez brankáře. Dočkáme se vyrovnání?

58:02
    Domácí lavička si vybírá oddechový čas.

57:50
    Omluvte prosím výpadek na trase Rusko – Česká republika. Obraz je však již zpět, a tak věřte, že situace se nijak nezměnila a domácí i nadále vedou 3:2.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 10. Bičevskis (Indrašis), 15. E. Kulda (Golovkovs), 45. Toluzakov (Indrašis, Galvinš), 64. Indrašis (Galvinš, Darzinš) – 33. Čajkovský (Alexej Vasilevskij), 52. Tičar (Golyšev, Čajkovský), 20. Koukal (Česalin)

Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Balinškis, Cibulskis, Freibergs, Galvinš, Jerofejevs, Leščovs, J. Redlihs – Darzinš, Bičevskis, Indrašis – Gillies, Tim Sestito, Toluzakov – Meija, Pavlovs, Skvorcovs – E. Kulda, Lipsbergs, Golovkovs.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Lisutin) – Kivistö, Megalinskij, Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Timašov, V. Vasiljev, Ščemerov, Žuravljov – Michnov, Koukal, A. Garejev – Čistov, Golyšev, Tičar – Simakov, Torčeňuk, Česalin – Rassejkin, Gubin, A. Romanov.

Rozhodčí: Baluška, Bělov – Michail, Sazonov