Klášterec nO – Řisuty 4:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 0:6 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:6 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 3:1 (kon.)
Písek – Mor. Budějovice 2:4 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Kobra 2:5 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Tábor – David Servis 9:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 2:6 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 5:3 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
HC Kobra Praha
Sobota 28.01.2017, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 2. liga skupina Západ • 30. kolo

Je dobojováno. Ve třetí třetině ukázala Kobra Praha, proč je momentálně na prvním místě tabulky. Hosty poslal v šestačtyřicáté minutě do vedení Antončík. Vyrovnat mohl z trestného střílení Svoboda, ale ten nakonec neuspěl. Čtyři minuty před koncem po domácí chybě zvyšoval na dvoubrankový rozdíl Kysela. Definitivní tečku za výsledkem udělal Antončík, který trefil odkrytou branku domácích. S konstatováním, že Vrchlabí doma podlehlo Kobře 2:5, se s Vámi loučím. (20:18:21)

59:34
    Kotouč mají na hokejkách hostující hráči, kteří se s ním nikam neženou. Vypadá to, že se již ničeho zásadního v utkání nedočkáme.

59:05
    Šimoníčkův pokus z velkého úhlu schoval ve své lapačce Pavel Bílek. Vhazovat se bude v útočném pásmu Vrchlabí.

58:18
    Hosté hrají v plném počtu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Vrchlabí pokračuje i nadále v početní převaze. Hokejisté Stadionu se snaží utkání zdramatizovat, avšak se jim nedaří dostat do vážnějších šancí.

56:54
    Kobra právě vstřelila branku!
    Risk bez brankáře se domácím nevyplatil. Kotouč nasměroval do prázdné branky ŠIMON ANTONČÍK, který tak rozhoduje o osudu dnešního utkání. Bez asistence.

56:18
    Domácí to zkouší se šesti bruslaři na ledové ploše.

56:18
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Filip Hlinka – 2 min., podražení).

55:43
    Zdá se, že je rozhodnuto. Martin Filip vyslal z rohu puk před branku, kde kotouč zachytil JIŘÍ KYSELA, který svižnou ránou nedal Jelínkovi šanci. Bez asistence.

55:14
    Kotouč mají na hokejkách domácí, hosté se nikam netlačí, také nemají kam.

54:04
    Svoboda se rozjel s kotoučem a zkusil Bílka překonat střelou mezi betony. To však hostující gólman přečetl a nedovolil domácímu útočníkovi skórovat.

54:04
    Bylo nařízeno trestné střílení pro HC Stadion Vrchlabí po faulu na Daniela Svobodu.

53:18
    Čurda se dostal do útočného pásma, ale tam o kotouč záhy přišel.

52:24
    Domácí jsou kompletní.

51:41
    Nepříjemnou střelu musel vyrážečkou zastavit Jakub Jelínek. Nicméně hosté jsou i nadále u kotouče.

51:07
    Hostující pětice se ihned přemístila zpět před branku domácích, kde hráči Kobry momentálně kombinují.

Alan Šrámek

Vendula Sahánková

Branky a nahrávky: 24. Čurda (Procházka), 35. Svoboda (Maďar) – 11. Bílek (Jakeš, Jedlička), 37. Cafourek (Jakeš), 46. Antončík (Jakeš), 56. Kysela, 57. Antončík

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček M., Jandejsek, Chleborád, Tržický – Procházka, Filip "C", Čurda, Maďar, Šimoníček, Bláha, Svoboda, Urban, Oppelt, Krsek
    HC Kobra Praha: Bílek (Langer) – Andrlík, Vacek, Verbík R., Verbík J., Cafourek, Bílek – Matějček M., Antončík, Jakeš "C", Jedlička, Kysela, Kučera, Tuma, Vlach, Hlinka, Kuchta, Matějek, Pulkrab

Rozhodčí: Barek – Potůček, Pechánek