Slavia – Vsetín 3:5 (kon.) | Kladno – Kolín 6:1 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 2:1 (1:0 po s.n.) | Jihlava – K. Vary 2:3 (kon.) | Zlín – Liberec 4:3 (2:1 po s.n.)
Sparta – Pardubice 5:6 (kon.) | Písek – Vítkovice 2:7 (kon.) | Mountfield HK – HC Plzeň 3:2 (2:1 po s.n.)
Letňany – Olomouc 2:4 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 5:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 28.01.2017, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

59:40
    Tresty jsou rozdány následovně. Za hosty obdržel 2+10 minut gólman Adam Beran za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Jakub Ptáček. Dvě minuty za hrubost pak dostávají domácí Slavomír Kadleček a hostující Jakub Habr.

Na vyloučení: 4-7.
    Vyšší tresty: 0-1.

49:45
    Dukla to může zkusit znovu, dvě minuty totiž dostává Jakub Habr za zbytečné podražení v útočném pásmu.

Na vyloučení: 3-5.

47:27
    Michal Maydl míří dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát je potrestán dvěma minutami za hákování.

Na vyloučení: 3-4.

37:59
    Energie se na chvíli usadila před Šťastným a unavená domácí pětice, která to měla dále na střídačku, se dopustila faulu. Dvě minuty za nedovolený zákrok kolenem jede odpykat Petr Veleba.

Na vyloučení: 3-3.

28:14
    Tentokrát to zkoušeli jihlavští hokejisté další akcí, ve které měl prsty znovu Daňhel s Najmanem. Proti prvnímu jmenovanému vyjel z branky Adam Berana podrazil jej. Na trestnou lavici jde odpykat jeho trest jeden z karlovarských hráčů v poli.

Na vyloučení: 2-3.

09:27
    Přesilovku pět na tři uvidíme také v podání Dukly. Bude dlouhá přesně 64 sekund, jelikož při napadání ve středním pásmu se provinil podražením kapitán Jan Bečka.

Na vyloučení: 2-2.

08:31
    Do oslabení půjdou také Varští. Nahození měl Šťastný bezpečně ve své moci, když se po něm ještě zkusil ohnat Michal Maydl a dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 2-1.

06:15
    Tohle je pro Duklu hodně nepříjemné, bude totiž hrát 1:32 minuty dlouhé oslabení pět na tři, protože Josef Vrátný za brankou podrazil soupeře v souboji o puk.

Na vyloučení: 2-0.

05:47
    První vyloučení zápasu. Adam Najman jde ven na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 59. Vala (Kadleček), 59. Najman (Veleba) – 39. Holub (Tlačil, Bečka), 45. Přibyl (Ptáček, Petrov), 52. Bečka (Holub)

HC Dukla Jihlava: D. Šťastný (Chaloupek) – Havelka, Vrátný, Musil, Veleba, Marek – Strnad, Kadleček, Vala – Brož, Najman, Daňhel – Zadražil, Juda, Úlovec. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Energie Karlovy Vary: Beran (Kašpar) – Přibyl, Kořán, Kala, Zavřel, Cankov, Štaif, Tureček – Habr, Bečka, Tlačil – Holub, Halberštát, Hudečka – Maydl, P. Šťastný, Petrov – Fečo, Ptáček. Trenér: Václav Eišmann

Rozhodčí: Pilný – Vepřovský, Krejčí