Slavia – Vsetín 3:5 (kon.) | Kladno – Kolín 6:1 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 2:1 (1:0 po s.n.) | Jihlava – K. Vary 2:3 (kon.) | Zlín – Liberec 4:3 (2:1 po s.n.)
Sparta – Pardubice 5:6 (kon.) | Písek – Vítkovice 2:7 (kon.) | Mountfield HK – HC Plzeň 3:2 (2:1 po s.n.)
Letňany – Olomouc 2:4 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 5:4 (kon.)
HC Sparta Praha
5:6 (2:1, 3:2, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 28.01.2017, 13:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

Sparta již nedokázala v závěru nic vymyslet a po opakovaném selhání z úvodu třetiny nakonec ztrácí dobře rozehraný zápas poměrem 5:6. Všechny body se stěhují na východ Čech. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (15:09:30)

58:40
    Sparta hraje power play.

58:03
    Matýs teď mohl rozhodnout, ale v úniku nedokázal ani nadvakrát zasunout puk za Wolfa!

56:33
    Oddechový čas pro domácí.

55:59
    Machačova střela z kruhů po delší době prověřia Wolfa. Tomu puk vypadl, ale podruhé jej již dokázal zkrotit.

54:23
    Kropáček hledal v přečíslení na brankovišti volného Haše, ten byl však přece jen pod mírným tlakem obránce a k zakončení se nedostal.

53:57
    Zakázané uvolnění přesouvá hru před Vlka.

52:17
    Hašova rána od modré mířila těsně nad Vlkovu branku! Gólman hostů toho asi moc neviděl.

51:51
    Před Wolfem teď je rušno. Domácí si mohou oddechnout až poté, co puk po jedno ze zásahů končí mimo ledovou plochu.

50:47
    Dynamo bez větších problémů přestálo oslabení a jeho hráči se vrhají do útoku.

49:45
    Jenže domácí si nepočínají zatím moc přesvědčivě. Za minutu početní výhody se zatím dostali ke střele jen jednou.

48:47
    Domácí se snaží vyvinout tlak na obranu hostů a jsou částečně úspěšní. Bude se totiž znovu vylučovat. Dvě minuty pro Matýse za hákování.

46:20
    Z otočky pálil mezi kruhy Matýs, ale Wolf stihl postavit střele do cesty svůj beton.

45:20
    Sparťané se teď vůbec nemohou dostat do útočného pásma. Pardubičtí jsou po dalším obratu zjevně na koni.

43:23
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné. Pardubice zásluhou MICHALA MACHAČE vedou a stačilo jim k tomu pouhých 144 vteřin. Kde se teď nachází hlavou domácí hráči, to asi neví ani oni sami. Asistence: Daniel Blažej a Martin Kostka.

41:55
    Tak to je neskutečné dejá vu. DOMINIK CHÁRA uplatnil důraz před brankou a je znovu vyrovnáno. Pražané znovu doplácí na nekoncentrovanost. Asistence: Čestmír Javůrek a Michal Pochobradský.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 15. Arnošt (Kropáček, Vorobjev), 19. Dani (Hadamczik, Gnusin), 27. Pšenička (Tůma, Gnusin), 31. Prymula (Čech), 38. Nacházel (Kropáček, Hadamczik) – 19. Matýs (Chára), 23. Kostka (Rudy), 25. Machač (Kostka), 41. Dubovči (Matýs, Chára), 42. Chára (Javůrek, Pochobradský), 44. Machač (Blažej, Kostka)

HC Sparta Praha: Wolf (Liemann) – Haš, Vízner (C), Tůma, Havlín, Hadamczik – Prymula, Nacházel (A), Gnusin, Dani, Flídr, Pika, Arnošt, Kropáček, Čech, Vorobjev, Pšenička. Trenér: Richard Žemlička.
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Růžička) – Dubovči, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Javůrek (A), Blažej – Machač, Pochobradský (A), Kostka, Chára, Černý, Bucek, Matýs (C), Rozlílek. Trenér: Michal Mikeska.

Rozhodčí: Jaroš – Krátký, Šmika