Zlín – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Chomutov – Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 3:6 (kon.) |
Olomouc – K. Vary | 3:2 (po pr.) | | | Kometa Brno – Plzeň | 2:3 (po pr.) | | | Sparta – Třinec | 12:3 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 0:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Magnitogorsk | 4:3 (po pr.) | | | Čerepovec – Ufa | 3:2 (po pr.) | | | Petrohrad – Čeljabinsk | 5:3 (kon.) |
Znojmo – Villach | 4:2 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 6:5 (po pr.) | | | Olomouc – Warriors Brno | 3:4 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Litvínov | 6:5 (kon.) |
Zlín – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Tábor – Kometa Brno | 1:8 (kon.) | | | Sparta – HC Plzeň | 5:3 (kon.) |
Kobra – Ústí n/L | 2:3 (po s.n.) | | | Třinec – Vítkovice | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 6:1 (kon.) |
Slavia – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Letňany | 6:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Havířov | 2:10 (kon.) |
Pacifická divize – Centrální divize | 10:3 (kon.) | | | Atlantická divize – Metropolitní divize | 6:10 (kon.) |
Topoľčany – Spišská N. Ves | 3:1 (kon.) | | | Skalica – Detva | 0:4 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 4:2 (kon.) |
Lev Benešov – Králův Dvůr | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 4:7 (kon.) | | | Rosice – Kroměříž | 3:6 (kon.) |
Uh. Hradiště – VHK ROBE Vsetín B | 4:9 (kon.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 6:1 (kon.) | | | HC Děčín B – HC Turnov | 4:11 (kon.) |
Nový Jičín B – Krnov | 7:8 (kon.) | | | Žabonosy – V.Popovice | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Louny – Kobra Praha B | 3:6 (kon.) |
Slaný – Příbram | 4:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Žirovnice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Soběslav – Milevsko | 8:5 (kon.) |
Nová Paka – Opočno | 9:4 (kon.) | | | HC Jičín – N. Město n. M. | 1:0 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 8:2 (kon.) |
Hronov – Třebechovice p. O. | 2:1 (kon.) | | | Chotěboř – Ledeč n. S. | 12:2 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Polička | 0:5 (kon.) |
Světlá nS – Choceň | 3:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Hlinsko | 11:1 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Boskovice | 5:4 (po pr.) |
Rakovník – Mladá Boleslav B | 4:1 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Lomnice n/P | 2:3 (kon.) | | | Chrudim – Moravská Třebová | 6:4 (kon.) |
Tábor B – Humpolec | 4:2 (kon.) | | | Radomyšl – Telč | 5:6 (kon.) |
Litoměřice – Plzeň B | 8:2 (kon.) |
MAC Budapešť – Znojmo | 5:2 (kon.) |
Havířov – Warriors Brno | 4:1 (kon.) | | | Litoměřice – Klášterec nO | 3:5 (kon.) |
po prodl.
Severstal Čerepovec
3:2
(2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Radek Kozel
Branky a nahrávky:
32. Truňov (D. Ježov), 37. P. Černov (Masuhr, Kagarlickij), 65. Sizov (Vovčenko) – 6. Omark (Lepistö, Loginov), 44. D. Makarov (Kuljaš, Paršin)
Rozhodčí: Ansons, Konc – Nikolajev, Ponamarenko.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Severstal Čerepovec:
Jakub Kovář (Smirjagin) – Kudako, Masuhr, Chochlov, Stasenko, D. Ježov, Wilson, Sizov – Kagarlickij, V. Polák, P. Černov – Vovčenko, Truňov, Trubačjov – Chacej, Monachov, Ugarov – Avcin, Kodola, Karlin – Lapin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Gavrilov (Svedberg) – Loginov, Lepistö, Arzamascev, Gončarov, D. Vorobjov, Kuljaš, Kornějev, D. Bodrov – I. Grigorenko, Kaprizov, Omark – D. Makarov, Lisin, Paršin – Chripunov, M. Majorov, M. Vorobjov – Korotkov, A. Lazarev, Něstěrov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Gavrilov (Svedberg) – Loginov, Lepistö, Arzamascev, Gončarov, D. Vorobjov, Kuljaš, Kornějev, D. Bodrov – I. Grigorenko, Kaprizov, Omark – D. Makarov, Lisin, Paršin – Chripunov, M. Majorov, M. Vorobjov – Korotkov, A. Lazarev, Něstěrov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ansons, Konc – Nikolajev, Ponamarenko.
Diváci:
Tak přeci si bonusový bod navíc připíší do statistik hokejisté Čerepovce. Vovčenko vybídl k sólu ANTONA SIZOVA a ten si v samostatném úniku věděl rady a překonal Gavrilova. Asistence: Vovčenko.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.