CSKA Moskva – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Čerepovec – Ufa 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Čeljabinsk 5:3 (kon.)
Severstal Čerepovec
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Neděle 29.01.2017, 15:00 • Ice Palace • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou. (17:35:28)

Je dobojováno a z vítězství 3:2 po prodloužení se radují hokejisté Čerepovce. Ti byli sice před zápasem považováni za outsidery, ale dobrým výkonem založeným na precizní obraně nakonec svého slavnějšího soka udolali.

64:24 Anton SIZOV - 3:2

64:24
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Tak přeci si bonusový bod navíc připíší do statistik hokejisté Čerepovce. Vovčenko vybídl k sólu ANTONA SIZOVA a ten si v samostatném úniku věděl rady a překonal Gavrilova. Asistence: Vovčenko.

63:45
    Vovčenko ujížděl sám na Gavrilova, ale jeho kličku mu hostující brankář vystihl a Vovčenka vychytal.

63:06
    Z výborné pozice mezi kruhy střílel hostující hráč, ale jeho pokus byl nepřesný.

62:29
    S čerstvými silami se hokejisté Čerepovce vrhají do útoku, který táhne Polák.

62:02
    Až nyní se kusu pryže ujímají domácí a čekají na to, až vystřídají.

61:45
    I nadále je v držení puku švédská megastar.

61:29
    Linus Omark se zbavil protihráče a spřádá útočné plány.

61:02
    Hosté upalují na druhou stranu směr Kovář, ale jejich akce končí pouze v rohu kluziště.

60:48
    Gavrilov neudržel tvrdou střelu, ale k dorážce se žádný z hráčů nedostal.

60:23
    Domácí ujeli podél pravého mantinelu, ale akci nebezpečně zakončit nedokázali.

60:01

Třetí třetina končí a vzhledem k tomu, že v ní padla pouze jedna branka a to do sítě Čerepovce, je jasné, že zápas půjde za stavu 3:3 do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57
    Až nyní vystřelil Omark, ale Kovář byl připraven.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 32. Truňov (D. Ježov), 37. P. Černov (Masuhr, Kagarlickij), 65. Sizov (Vovčenko) – 6. Omark (Lepistö, Loginov), 44. D. Makarov (Kuljaš, Paršin)

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Kudako, Masuhr, Chochlov, Stasenko, D. Ježov, Wilson, Sizov – Kagarlickij, V. Polák, P. Černov – Vovčenko, Truňov, Trubačjov – Chacej, Monachov, Ugarov – Avcin, Kodola, Karlin – Lapin.
    Salavat Julajev Ufa: Gavrilov (Svedberg) – Loginov, Lepistö, Arzamascev, Gončarov, D. Vorobjov, Kuljaš, Kornějev, D. Bodrov – I. Grigorenko, Kaprizov, Omark – D. Makarov, Lisin, Paršin – Chripunov, M. Majorov, M. Vorobjov – Korotkov, A. Lazarev, Něstěrov.

Rozhodčí: Ansons, Konc – Nikolajev, Ponamarenko.