Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Třinec 12:3 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 0:2 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 29.01.2017, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 43. kolo

61:31
    Přesilová hra 4 na 3 pro domácí. Stloukal (KVA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za faul kolenem.

58:28
    Jaroměřský (OLO) to přehnal s důrazem a provinil se sekáním a putuje na trestnou lavici.

58:11
    Energie si zahraje 27 vteřin přesilovou hru 5 na 3. Skladaný (OLO) vyloučen za vyhození puku mimo ledovou plochu.

56:38
    Přesilová hra pro hosty! Mrázek (OLO) se provinil vysokou holí a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

50:22
    Olomouc si zahraje početní výhodu! Vysokou holí se provinil Antonín Dušek (KVA), Holec měl dokonce krvavé zranění, a proto si Dušek odsedí čtyři minuty.

50:09
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Gorčík (KVA) sekl Konráda držícího puk a putuje na trestnou lavici.

49:00
    Tomáš Houdek (OLO) si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

41:51
    Oba bijící se borci jsou rozhodčími oceněni 2+2+10 trestnými minutami. Pokračuje přesilová hra Energie.

41:46
    Druhá přesilová hra hostů v utkání. Mikúš (OLO) vyloučen za hákování.

09:46
    Síly na ledě se vyrovnají, Knotek (OLO) vyloučen rovněž za hákování.

08:08
    Uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání. Gríger (KVA) vyloučen za hákování.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 21. R. Vlach (Holec, Eberle), 51. Herman (Vyrůbalík, Škůrek), 64. Holec (Eberle) – 20. O. Beránek (TS), 33. Skuhravý

HC Olomouc: Konrád (M. Laco) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, J. Galvas, Houdek (A), Rašner – Laš, J. Knotek, Skladaný – Strapáč, R. Vlach, Eberle – Holec, Herman, T. Mikúš – Matai, Mrázek, Fořt.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Harant, Dujsík, Sičák (A), M. Rohan, Tomáš Dvořák, Baldajev, Weinhold – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Kindl – Stloukal, Dušek, Gorčík – O. Beránek, Gríger, Flek – Davídek.

Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Flegl, Polonyi