Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Třinec 12:3 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 0:2 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 29.01.2017, 17:00 • DRFG Arena • Tipsport extraliga • 43. kolo

To je pro dnešek z brněnské DRFG Areny vše. Vítěznou branku si tak připisuje obránce Lukáš Pulpán, který šťastným odrazem překonal domácího brankáře i Ondřeje Němce v bráně. Brněnští dnes berou bod, do Plzně putují dva. Přeji příjemný zbytek nedělního večera a u dalšího onlajnu z Brna se opět budu těšit, na počtenou.

Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni Marek Kvapil a Matej Machovský.

Střely na bránu

Kometa 37 – Plzeň 23 (19:31:07)

60:40 Lukáš PULPÁN - 2:3
    Zdroj: Hokejka TV

60:40
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak to byly neuvěřitelné okamžiky před brněnskou bránou. Nejprve jeden z plzeňských nedokázal prostřelit vyjetého Čiliaka, kterého na brankové čáře zastoupil skvěle Ondřej Němec, pak ale LUKÁŠ PULPÁN odrazem od domácího obránce nasměroval puk do sítě. Bez asistence.

60:15
    Štencelova tečovaná rána nepřekvapila Machovského, který si na ni počkal a přerušil hru.

60:01

Šedesát minut dnes nerozhodlo a tak nás za pár okamžiků bude čekat prodloužení. Ve druhé třetině se trefil poprvé v Brně Alexandre Mallet a zařídil tak svému týmu alespoň jeden bod. Kdo dnes bude brát ten druhý uvidíme už za pár chvil.

Kometa 36 – Plzeň 21

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Kotouč ve středním pásmu, ani jeden z týmů už nechce udělat před koncem chybu.

59:21
    Plzeň si vzala oddechový čas.

59:21
    Káňa nedosáhl na přihrávku ve středním pásmu a je z toho zakázané uvolnění, hra se vrátí zpět před Čiliaka.

58:55
    Minutu před koncem třetí třetiny je u kotouče domácí Kometa, která se snaží kombinovat v útočném pásmu.

58:12
    Gulaši nyní narazil Kracíka hodně tvrdě na mantinel, Kracík je ale v pořádku a hned pokračuje ve hře.

57:30
    Kracík si nabruslil mezi kruhy a vystřelil, Čiliak byl na jeho pokus připraven a střelu vyrazil betonem.

57:04
    Kometa je už kompletní, kritickou chvíli domácí zvládli.

56:52
    Domácí vyhazují přes všechny čáry a pouštějí na led čerstvé síly.

56:40
    Kometa se zatím dobře brání.

55:35
    Kubalíkovi se odrazil kotouč na hokejku a plzeňský snajpr mířil do prázdné, Čiliaka ale skvěle zastoupil Ondřej Němec na brankové čáře.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 8. O. Němec (M. Kvapil), 42. Mallet – 9. Lev (P. Kadlec, Machovský), 21. D. Kubalík, 61. Pulpán

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Štencel, O. Němec (A), Gulaši, Trška, Malec, Bartejs, F. Král – J. Káňa, Čermák (C), H. Zohorna – M. Kvapil, Hruška, Mallet – Dočekal, V. Němec, Haščák – R. Zohorna, Nečas, F. Dvořák.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Hylák) – Pulpán (A), Čerešňák, D. Sklenička, P. Kadlec (A), Moravčík, Frühauf, Němeček – D. Kubalík, Kracík, Kratěna (C) – Lev, Stach, Indrák – T. Svoboda, Preisinger, Hrnka – Kodýtek, Koreis, Vondráček.

Rozhodčí: Kubuš, Müllner (SVK) – Komárek, Ondráček