Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Třinec 12:3 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak to byly neuvěřitelné okamžiky před brněnskou bránou. Nejprve jeden z plzeňských nedokázal prostřelit vyjetého Čiliaka, kterého na brankové čáře zastoupil skvěle Ondřej Němec, pak ale LUKÁŠ PULPÁN odrazem od domácího obránce nasměroval puk do sítě. Bez asistence.
    41:13 Alexandre MALLET - 2:2

41:13
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hned ve druhé minutě třetí třetiny máme vyrovnáno! Marek Kvapil se po chybné přihrávce hostů tlačil do samostatného úniku, dobře ho ale odstavili vracející se obránci, kotouč se však dostal na hokejku ALEXANDREA MALLETA, který z dorážky rozradostnil domácí publikum. Asistence: Bez asistence.
    20:37 Dominik KUBALÍK - 1:2

20:37
    Hosté se dostávají do vedení! DOMINIK KUBALÍK vypíchl kotouč ve vlastním pásmu, ukázal rychlé nohy, přebruslil Káňu a nekompromisně v samostatném úniku zavěsil puk. Bez asistence.
    08:16 Jakub LEV - 1:1

08:16
    Teď to ale sehráli Plzeňští výborně. Petr Kadlec našel vynikající přihrávkou za obranu rozjetého JAKUBA LVA, který v samostatném úniku propálil Čiliaka střelou nad lapačku. Asistence: Petr Kadlec, Matěj Machovský.
    07:15 Ondřej NĚMEC - 1:0

07:15
    Domácí se dostávají do vedení! ONDŘEJ NĚMEC dostal parádní přihrávku zpoza brány od Marka Kvapila a mezi kruhy měl dost času aby zamířil a propálil Machovského. Asistence: Marek Kvapil.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 8. O. Němec (M. Kvapil), 42. Mallet – 9. Lev (P. Kadlec, Machovský), 21. D. Kubalík, 61. Pulpán

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Štencel, O. Němec (A), Gulaši, Trška, Malec, Bartejs, F. Král – J. Káňa, Čermák (C), H. Zohorna – M. Kvapil, Hruška, Mallet – Dočekal, V. Němec, Haščák – R. Zohorna, Nečas, F. Dvořák.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Hylák) – Pulpán (A), Čerešňák, D. Sklenička, P. Kadlec (A), Moravčík, Frühauf, Němeček – D. Kubalík, Kracík, Kratěna (C) – Lev, Stach, Indrák – T. Svoboda, Preisinger, Hrnka – Kodýtek, Koreis, Vondráček.

Rozhodčí: Kubuš, Müllner (SVK) – Komárek, Ondráček