Novokuzněck – Vladivostok 3:2 (2:1 po s.n.) | Novosibirsk – Kunlun 1:0 (kon.) | Omsk – Chabarovsk 2:4 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 8:2 (kon.) | Záhřeb – Dynamo Moskva 3:6 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 3:2 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
HC Slovan Bratislava
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Úterý 31.01.2017, 19:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:26:42)

Slovan Bratislava získává důležité dva body po vítězství v samostatných nájezdech. Slovenský celek byl blízko vítězství za tři body, ale hosté dokázali ve třetí třetině vyrovnat a vynutit si prodloužení. V něm se ovšem také nerozhodlo, takže přišly na řadu nájezdy, které zvládl lépe Slovan, za nějž se trefili Jeglič a Musatov.

65:00 Igor MUSATOV - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
    Autorem vítězné branky je IGOR MUSATOV.

3. série
    2:0
    Igor Musatov si mazácky položil Sudnicina a poslal kotouč do odkryté branky, čímž zajistil druhý bod pro Slovan!
    Brandon KOZUN

2. série
    1:0
    Brandon Kozun neuspěl, když mu při pokusu o blafák Brust vypíchl kotouč!
    Jeff TAFFE

2. série
    1:0
    Jeff Taffe hledal skulinku mezi betony Sudnicina marně.
    Daniil APALKOV

1. série
    1:0
    Daniil Apalkov zcela míjí bránu Slovanu.
    Žiga JEGLIČ

1. série
    1:0
    Žiga Jeglič dokázal prostřelit Sudnicina!

Samostatné nájezdy začínají.

Zápas budou muset rozhodnout samostatné nájezdy, k nimž dojde po úpravě ledové plochy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Na druhé straně si ještě dokázal Slovan vypracovat dvě příležitosti. Druhou z nich měl dokonce Švarný až v poslední sekundě prodloužení, ale jeho střelu dokázal Sudnicin zneškodnit.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 15. M. Hlinka (Cheechoo), 36. Cheechoo (Taffe, Kundrátek), rozh. náj. Musatov – 54. Kozun (Nakládal), 56. Kozun (Pašnin, Kontiola)