West Ham – Manchester City 0:4 (kon.) | Manchester Utd. – Hull City 0:0 (kon.) | Stoke – Everton 1:1 (kon.)
Manchester United
0:0 (0:0)
Hull City AFC
Středa 01.02.2017, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 23. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:57:16)
    Dnes jsme gól neviděli, domácí Manchester United ztrácí další dva body za bezbrankovou remízu.

A je konec, United ztrácí dva body s doposud posledním Hullem! Bezbranková remíza je pro United obrovským zklamáním, zvlášť při počtu šancí, které si domácí dokázali vytvořit. Dnes ale všechny ztroskotaly na neuvěřitelně chytajícím Jakupovićovi, který se v brance Hullu překonával. Díky jeho výkonu a i díky dobře organizované defenzivě se Hull raduje z nesmírně cenného bodu a z odpoutání se od posledního místa v tabulce.

90+7

90+6
    Zákroky brankáře Hullu Jakupoviće – 6.

90+6
    Zákroky brankáře Manchesteru de Gey – 2.

90+6
    Hrajeme již minutu přes, sudí chtěl nastavit pět minut, ale ani v šesté minutě nepíská konec.

90+5
    Další skvělý zákrok Jakupoviće, tentokrát na gólmana Hullu nevyzrál z levé strany technickou střelou Paul Pogba.

90+4
    S hlavičkou Roja si Eldin Jakupović dokázal poradit, efektní zákrok pro diváky.

90+3
    Útočným faulem na Jakupoviće končí akce United, gólman Hullu dnes podává neskutečný výkon!

90+3
    Míč končí v autu, domácí rychle vhazují na útočné polovině.

90+2
    Sudí se rozhodl nastavit celkem pět minut, šance United na vstřelení rozhodujícího gólu stále je, ale již to vypadá, že favorit dnes o body přijde.

90+1
    Po pasu Pogby zkoušel nůžkama zakončit Ibrahimović, ale míč nedokázal trefit ideálně, poté se do brejku dostal Abel Hernández, kterému se ale míč zapletl pod nohy a nakonec z toho byla taková nevýrazná střela, s níž neměl de Gea starosti.

90
    United jdou do útoku po levé straně, zastavuje je nedovolený zákrok soupeře, domácí rozehrávají volný kop.

89
    Žlutou kartu dostává David Meyler (Hull City AFC).

89
    Zlatan Ibrahimović padá v pokutovém území, přitom ale stihl doslova nafackovat obránci Hullu, útočný faul.

87
    Kdyby se Hullu podařilo skórovat, byla by to pro United hodně velká pohroma, dočkáme se dnes vůbec nějakého gólu?
    86. Lazar Marković trefuje tyč domácí branky!