Klášterec nO – Bílina 8:7 (4:1 po s.n.) | Řisuty – Sokolov 3:2 (po pr.) | Trutnov – Děčín 3:1 (kon.)
Jablonec n/N – Vrchlabí 5:3 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:4 (po pr.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 4:7 (kon.)
Val. Meziříčí – Technika Brno 3:5 (kon.) | Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Písek – David Servis 2:6 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (kon.)
HC Řisuty
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
HC Baník Sokolov
Středa 01.02.2017, 18:00 • Víceúčelová sportovní hala Slaný • 2. liga skupina Západ • 31. kolo

Konec zápasu. (20:19:43)

64:47
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Zápas je u konce! Buldoci to nakonec zvládli, MICHAL BOROVANSKÝ se třináct sekund před koncem z levé strany rozhodl přejít přes 2 obránce a uklidit puk za záda Feča! Bez asistence

63:38
    Kos sebral puk za brankou Ilašenka a vyváží ho na polovinu Sokolova.

62:37
    Znovu zvonila konstrukce branky, tentokrát to byla branka Ilašenka, Davídek střílel z pravé strany a stejně jako Borovanský trefil břevno!

62:17
    Kolařík se uvolnil na pravé straně, přebruslil obránce, vystřelil, Říha ale jeho střelu tečoval hokejkou a puk šel nad branku.

61:30
    Ilašenko musel zasahovat proti střele Gombára, nakonec kotouč zalehl a bude se vhazovat po jeho levici.

61:04
    Borovanský trefil z levé strany břevno hostující branky!

60:40
    Kos skvěle přenesl hru na levou stranu, kde byl Borovanský, ten našel před Fečem Hegenbarta, ten ale nedokázal prostřelit brankáře Sokolova, bude se vhazovat.

60:22
    Vhazování vyhrál Matěj Kos, Řisuty se ihned usadily ve třetině Baníku

60:01

Bude se začínat 4 na 3.

Skóre je po třech třetinách nerozhodné, rozhodne se tedy v pětiminutovém prodloužení, případně v nájezdech.

60:00

59:49
    Kos vyslal tvrdou ránu směrem na branku Feča, mířil ale o kus mimo.

Oddechový čas pro hosty.

59:13
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Čejka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:23
    Ihned po vhazování převzal puk Čejka a rychle vystřelil, Ilašenko puk chytil do lapačky po odrazu od jeho helmy.

57:54
    Buldoci získali puk ve vlastní třetině, hned ho ale vyhodili na zakázané uvolnění, hra se vrací před Ilašenka.

57:04
    Baník právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno!
    Ivan Říha střílel na Ilašenka, ten puk vyrazil pouze před sebe, kde byl volný PETR RAČANSKÝ, který uklidil puk do rohu branky, je vyrovnáno! Asistence: Ivan Říha, Michael Čejka

David Klier

Branky a nahrávky: 5. Janeček (Keller), 45. Slavíček (Kulich), 65. Borovanský – 51. Říha (Čejka, Binias), 58. Račanský (Říha, Čejka)

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Bílek, Babický (A) – Bunda, Kolařík – Kulich, Keller – Borovanský, Kos (C), Slavíček – Záleský, Čurilla, Hegenbart (A) – Janeček, Náprstek, Havlůj – Fortelka, Vyskočil, Brém
    HC Baník Sokolov: Fečo, (Špírek) – Říha (A), Binias – Pajk, Gombár – Beer, Vodička – Račanský (A), Čejka, Trapl – Musil, Kašpar (C), Řezníček – Sus, Davídek, Janata

Rozhodčí: Horinek – Gabriel, Zmeškal