Klášterec nO – Bílina 8:7 (4:1 po s.n.) | Řisuty – Sokolov 3:2 (po pr.) | Trutnov – Děčín 3:1 (kon.)
Jablonec n/N – Vrchlabí 5:3 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:4 (po pr.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 4:7 (kon.)
Val. Meziříčí – Technika Brno 3:5 (kon.) | Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Písek – David Servis 2:6 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 01.02.2017, 18:00 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 31. kolo

Ve třetí třetině se nakonec stejně jak v té druhé prosadili pouze domácí a to konkrétně opět Martin Červenka, který si v dnešním zápase připsal hattrick. Žďár tak z dnešního utkání bere tři body po výhře 4:2. (20:16:28)

59:23
    Hosté jsou v útočném pásmu a v přesilové hře se ještě snaží snížit, ale domácí dobře brání a drží svůj dvoubrankoví náskok.

57:00
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., sekání).

56:35
    Žďár právě vstřelil branku!
    Plameny tři a půl minuty před koncem třetí třetiny odskakují už o dvě branky. Střelou pod víko se z mezikruží trefuje dnes už potřetí MARTIN ČERVENKA, který tak posílá Žďár do vedení na – 4:2 a připisuje si tak hattrick. Bez asistence.

56:01
    Nahozený puk od modré schoval Sláma v lapačce a přerušil tak hru.

54:49
    Pípalovu střelu od modré v pohodě chytá opět domácí brankář. Bude se tak vhazovat před Slámou.

53:35
    Další zákrok si po střele někoho z řad hostujícího celku připisuje Sláma.

52:23
    Až před Slámu si do nebezpečné šance vybruslil Šmerha, ale domácí obránce mu na poslední chvíli vypíchl kotouč z hole.

51:38
    Tvrdou Červenkovu střelu z levého kruhu vyrazil hostující brankář betonem mimo. K puku se následně dostali hosté a otočili hru na druhou stranu.

50:48
    Po zakázaném uvolnění hostů se bude vhazovat před Pírsem.

47:49
    Po pěkné individuální šanci se až před Pírse dostal ke střele Kunstmüller, ale mezírku mezi jeho betony kam mířil nenašel.

47:28
    Střelu jednoho z hostů kryje Sláma v lapačce.

46:33
    Do pěkné střelecké pozice dostal mezi kruhy nabito Kuřítko, ale nasměroval puk pouze nad bránu. Bude se tak opět vhazovat před brankářem hostů.

44:40
    Gregarovu střelu z mezikruží vyrazil Pírs do ochranné sítě.

43:28

43:20
    Žďár dobře brání svoje oslabení a jsou více na kotouči než hosté, kteří mají o jednoho hráče v poli navíc.

42:35
    Plameny se dostaly k puku a vyhazují ho na druhou stranu.

41:28
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Rašner – 2 min., krosček).

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 4. Pleva (Červenka, Rašner), 17. Červenka (Kunstmüller, Vítek D.), 30. Červenka (Vítek D., Kunstmüller), 57. Červenka – 1. Šalamoun (Jaša), 18. Šmerha (Kohút)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Řehoř) – Pleva, Beneš, Kolda, Smejkal, Staněk, Rašner – Červenka, Kunstmüller, Vítek D., Bureš, Kuřítko, Gregar, Kovářů, Střecha T., Krupka, Pazourek, Jícha
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pírs (Formánek) – Pípal, Zderadička, Bureš, Tržil, Růžek, Straka – Vantuch, Červený, Jaša, Bílek, Šalamoun, Kohút, Svatuška, Šmerha, Lazorišák, Beran, Furch

Rozhodčí: Dědek – Klouda, Čelechovský