Novokuzněck – Chabarovsk 0:1 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 5:1 (kon.) | Omsk – Kunlun 3:1 (kon.)
Toljatti – Kazaň 4:0 (kon.) | Záhřeb – Jaroslavl 4:7 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 02.02.2017, 13:00 • Metallurgs Sports Palace • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezké odpoledne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (15:15:20)

Československá stopa v utkání

Jan Kolář (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:46
    Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:04

Právě skončilo utkání mezi Metallurgem Novokuzněck a Amurem Chabarovsk. V něm jsme více než 40 minut čekali na úvodní branku a dočkali jsme se jí ve 42. minutě. Po střele Ruděnkova dorazil kotouč do odkryté brány domácích Kirill Kapustin, který poslal svůj celek do vedení. Hostům k vyrovnání nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře, při které inkasovali druhý gól, který však díky postavení mimo hru neplatil. Amur tak získal velmi důležité 3 body za vítězství 1:0 a stále tak živí velmi malou naději na účast v play off.

59:36
    Tak to je neuvěřitelné! Hosté se již radovali z druhé, rozhodující branky duelu, ale po poradě sudí se nakonec Amury dopustil ofsajdu. Buly je tak nařízeno ve střední třetině.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Podjapolskij míří na střídačku a domácí to zkouší v šesti mužích v poli.

58:15
    Teď ho navíc znovu dostávají ze své obranné třetiny. To vše se odehrává již v 59. minutě.

57:21
    Hostující útočníci dávají nyní oddechnout svému brankáři a drží puk v útočném pásmu.

55:49
    Domácí bek nedokázal udržet útočné pásmo a kotouč se nachází v neutrální zóně. Čas Novokuzněcku na vyrovnání se velmi rychle krátí.

54:50
    Metallurg stupňuje svůj tlak, ale zatím se mu vyrovnat nepodařilo. Nyní nikdo z domácích hráčů nedokázal usměrnit přihrávku zpoza brány za Metsolovy záda.

54:35
    Metsola je dnes opravdu bezchybný. Další povedený zákrok si připsal proti střele od modré čáry.

54:16
    Postavení mimo hru nyní zastavilo útok Chabarovsku a vhazovat se bude ve střední třetině.

53:57
    Hosté znovu vyvážejí kotouč do neutrální zóny a odjíždějí střídat. Vypadá to, že už se nikam moc nepoženou.

53:17
    Icing je pískán hostujícímu týmu. Hra se tak vrací před brankáře Metsolu.

52:44
    Alexandr Komristij se ukázkově natlačil před své strážce, ale zakončení už tak povedení nebylo. Puk mu totiž sjel z čepele a střel domácího útočníka branku minula.

52:26
    Kapustin se dostal na malou chvíli ke kotouči v útočném pásmu, avšak domácí proti němu byli v přesile a hostující forvard o puk zákonitě přišel.

51:05
    Amur posunuje puk pouze do střední třetiny. To hostům v současné chvíli bohatě stačí.

50:48
    Podjapolskij předvedl velmi jistý zákrok lapačkou proti střele od levého mantinelu, kterou na domácí branku vyslal Nazarov.