Mountfield HK – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Vsetín – HC Litvínov 7:8 (po pr.) | Písek – Letňany 6:10 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 6:1 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:4 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 3:6 (kon.) | K. Vary – Zlín 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 2:4 (kon.)
Olomouc – Kladno 3:4 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Havířov – Kolín 5:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 02.02.2017, 18:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu • 13. kolo

Zítra čeká vítkovické hráče další boj, tentokrát s týmem Kolína. Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera. (20:10:01)

Dnešní zápas je u konce. Vítkovičtí vybojovali další tři body do tabulky a jejich tváře zdobí úsměv. V poměrně vyrovnaném zápase se mladoboleslavským nepodařilo překonat pozorného Malíka, který si na své konto připisuje čtvrtou vychytanou nulu.

59:52
    Domácí ještě bojují v rohu o puk.

59:44
    Vítkovický Gřesík se hrnul na branku, ale Haas se natáhl a vypíchl mu kotouč.

59:12
    Kučerova střela od modré neprošla.

58:41
    Kotouč se ocitá u hostující klece, Haas rozehrává.

58:22
    Domácí musejí střežit svou branku, Čermák s Kučerou nebezpečně kombinují.

57:57

57:40
    Haas zasahovat nemusel, vítkovickým sebral puk Nepokoj.

57:22
    Domácí se dostávají do pásma, ale hosté bojují jako lvi.

56:42
    Dvořák se rozjel na Nicka Malíka, ten nehnul ani brvou a lapá puk do lapačky!!

56:42
    Mladoboleslavští se dostávali do pásma, Dvořák byl podražen Fridrichem, je nařízeno trestné střílení.

55:57
    Hostující Havelka je potrestán na 2 + 10 za naražení zezadu, k tomu si vykoledoval další trest za hrubost na 2+2 minuty. Domácí Baláž je vyloučen za hrubost na 2+2 minuty. Vítkovičtí hrají přesilovku 5 na 4.

55:45
    Hosté bojují za domácí brankou o prostor i puk.

55:16
    Zakázané uvolnění pro vítkovické.

54:58
    Vítkovice se odpoutaly od své branky, hosté ale hrají pozorně.

54:09
    Mladoboleslavští zle dotírají na domácího gólmana, Šípek na dvakrát puk do branky nedostal.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 31. Malík Z., 41. Baláž (Toman, Blaško), 50. Gřesík (Konečný, Fridrich)

HC Vítkovice Ridera: N. Malík (Piták) – Kunc, Z. Malík, Ficek, M. Kučera (A), Takáč, Kaláb, Vacula – Toman, Baláž (A), Blaško – Fridrich (C), Gřesík, Konečný – Beránek, Mrva, Urban – Žemba
    BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Beneš, Novák, Dlabola, Jirásek (A), Imlauf, Hes, Nepokoj, Červenka – Čermák, Dvořák, Křížek (C), Dobša, Šípek, Foerster, Havelka, Moravčík, L. Kučera

Rozhodčí: Krenželok D. – Tošenovjan R., Bartek P.