Philadelphia – Montreal 3:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Tampa – Ottawa 2:5 (kon.)
Nashville – Edmonton 2:0 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:4 (kon.) | Arizona – Chicago 3:4 (kon.)
St. Louis – Toronto 5:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
Ottawa Senators
Pátek 03.02.2017, 01:40 • Amalie Arena, Tampa • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Amale Areně v Tampě sledovalo 19 092 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou! (04:22:16)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Ondřej Palát 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:17

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Mark Stone (OTT) 2+1
    2. Kyle Turris (OTT) 1+1
    3. Brayden Point (TBL) 1+0

Dnešní utkání je u konce a hosté si odvážejí dva body. Jako první se sice do vedení dostala domácí Tampa, ale Senátoři ještě ve druhé třetině otočili utkání a před třetí částí měli navrch. Ve 43. minutě se navíc tvrdou střelou prosadil Mike Hoffman a domácí už následně stačili jen snížit. O poslední zásah Bolts se ve 48. minutě postaral Brayden Point, nicméně to ještě nebylo vše. V čase 49:22 si druhou branku v zápase připsal Mark Stone a na konečnou podobu skóre pak trefou do prázdné brány zařídil Chris Kelly. Domácí tedy pokračují ve velmi bídných výsledcích a play-off se jim pomalu vzdaluje.

Střely na bránu

Tampa Bay Lightning – 21 (5, 9, 7)
    Ottawa Senators – 30 (7, 13, 10)

59:35 Chris KELLY - 2:5

59:35
    Ottawa právě vstřelila branku!
    A je hotovo! Hosté získali kotouč u mantinelu ve vlastním pásmu, Erik Karlsson touš dostal za modrou čáru a poté ho předal CHRISI KELLYMU. Defenzivně laděný útočník Senátorů pak v pohodě zakončil do prázdné brány. Asistence: Erik Karlsson.

59:07

58:47
    Andrej Vaslevskij je odvolán z brány a domácí jsou nyní v pěti. Po návratu vyloučeného Dotchina budou mít převahu jednoho hráče.

58:28
    Zablokovaná střela od modré čáry, po které následuje vyhození puku ke Condonovi.

57:49
    Ottawa tuto přesilovou hru zvládá ve velké pohodě. Nikam se moc netlačí, neboť má nahráno, ale kombinací v útočném pásmu drží puk dostatečně daleko od své brány.

57:07
    Jake Dotchin (TBL) nestačil na unikajícího Lazara a musel si pomoc faulem. Dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

56:57
    Methot sice hodně chyboval při rozehrávce, když našel Naměstnikova, ale ten trefil z mezikruží pouze blokujícího Karlssona.

56:19
    Domácí byli zatlačeni zpátky až za vlastní bránu, kde obránci vyčkávají na nabídku spoluhráčů.

55:41
    Hra je znovu přerušena. Tentokrát následuje zřejmě poslední komerční přestávka zápasu.

54:18
    Vinou icingu Ottawy se sice vhazovalo u Condona, ale velmi rychle byl puk vyhozen do středního pásma a Tampa se musí opět vrátit.

53:46
    Pořád se hraje především ve středním pásmu, kde jsou hosté výborně postaveni. Tampa nyní pouze naráží na obranné řady soupeře.

53:05
    Domácím se nic nedaří. Momentálně jsou sice aktivnější, ale stále se ne a ne natrvalo dostat do nějakého většího tlaku.

51:47
    Puk byl ve středním pásmu protečován mimo hrací plochu. Čas na komerční přestávku.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 24. T. Johnson (Kučerov), 48. Point (Boyle, Palát) – 27. Mark Stone (Z. Smith, Ceci), 32. Turris (Hoffman, E. Karlsson), 43. Hoffman (Turris, Mark Stone), 50. Mark Stone (E. Karlsson, Brassard), 60. Kelly (E. Karlsson)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Hedman, Strålman (A), Garrison, Witkowski, Dotchin, Coburn – Killorn, Naměstnikov, Kučerov – Boyle (A), T. Johnson, Drouin – Palát (A), Filppula, Point – J.T. Brown, Paquette, Dumont.
    Ottawa Senators: Condon (Hammond) – Methot, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Borowiecki, Ch. Wideman – Dzingel, Turris (A), B. Ryan – Hoffman, Pageau, Pyatt – Z. Smith, Brassard, Mark Stone – Kelly, Lazar, Wingels.

Rozhodčí: Ian Walsh, Kevin Pollock – Tony Sericolo, Ryan Daisy

Diváci: 19 092