Vítkovice – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Plzeň – Zlín 7:1 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.)
Liberec – Chomutov 4:5 (kon.) | K. Vary – Třinec 1:2 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Sparta – Olomouc 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 03.02.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 44. kolo

52:11
    Tomáš Netík (TRI) míří na trestnou lavici za nedovolené bránění.

50:48
    Vladimír Sičák (KVA) hodně naštvaný odchází na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

41:43
    Lukáš Galvas (TRI) odchází na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

29:02
    Domácí jdou opět do čtyř, na dvě minuty za podražení je totiž vyloučen obránce Tomáš Harant (KVA).

22:22
    Michal Vachovec (KVA) odchází na dvě minuty zpytovat svědomí na trestnou lavici za nedovolené bránění.

07:19
    Druhou vyloučení, opět na třinecké straně a znovu David Nosek (TRI), tentokrát za nedovolené bránění.

02:27
    První vyloučení v dnešním zápase! Za držení odchází na trestnou lavici David Nosek (TRI), který to v Karlových Varech zná poměrně dobře.

Tomáš Hála

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 4. Sičák (Mullane) – 29. Marek Růžička (Klimenta, Nosek), 31. Rákos (Roth, L. Galvas)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Tadeáš Dvořák) – Sičák (A), M. Rohan, Harant, Dujsík, Tomáš Dvořák, Baldajev, Weinhold – T. Rachůnek, Dušek, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), V. Tomeček – Mullane, Tuominen, Gorčík – O. Beránek, Gríger, Flek.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – L. Galvas, Roth, Jank, Krajíček, M. Doudera, Nosek, L. Doudera – Rákos, Kreps, Netík – Redenbach, Marosz, Hrňa – Adamský, Kane, Irgl – Klimenta, Cienciala, Marek Růžička.

Rozhodčí: Hodek, Bejček – Rozlílek, Kokrment