Pittsburgh – Columbus 4:3 (po pr.) | Detroit – NY Islanders 5:4 (kon.) | New Jersey – Calgary 3:4 (po pr.)
Carolina – Edmonton 2:1 (kon.) | Florida – Anaheim 2:1 (kon.) | Philadelphia – Los Angeles 0:1 (po pr.)
Montreal – Washington 2:3 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:2 (kon.)
Florida Panthers
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Anaheim Ducks
Sobota 04.02.2017, 01:40 • BB&T Center, Sunrise • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v BB&T Center v Sunrise sledovalo 14 689 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou! (04:19:35)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jaromír Jágr 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:40

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Jonathan Huberdeau (FLA) 1+0
    2. Aleksander Barkov (FLA) 0+1
    3. James Reimer (FLA) 22 zák., 1 gól, 95.7%

Dnešní zápas je tedy u konce a dva body si do tabulky Východní konference připíší domácí. Kačeři z Anaheimu šli sice v desáté minutě do vedení, ale už o třináct vteřin později bylo vyrovnáno a po první části byl stav utkání nerozhodný. V druhé třetině se i přes několik velkých šancí na obou stranách prosadil pouze domácí Huberdeau, jenž si nakonec připsal vítěznou branku. Ani ve třetí část už totiž hosté nevyzráli na výborně chytajícího Reimera a ten může slavit svou stou výhru v NHL!

Střely na bránu

Florida Panthers – 37 (14, 14, 9)
    Anaheim Ducks – 23 (10, 10, 3)

59:45
    Nahození od modré čáry se odrazilo k levému kruhu, kde stál připravený útočník Anaheimu. James Reimer se ale parádně přesunul!

59:14
    Jágr se vložil do kombinace hostujícího celku a dostal puk do středního pásma. Výborná práce českého veterána.

58:36
    John Gibson je na střídačce a hosté to zkoušejí se šesti hráči!

58:13
    Getzlaf puk zavezl do útočného pásma, ale Anaheim se zatím nedokázal vymanit z rohu kluziště. Obrana Floridy se pohybuje výborně.

57:36
    Po jedovatém nahození z pravé strany se puk odrazil před Gibsona, nicméně ten dokázal rychle zareagovat a volný kotouč okamžitě přikryl.

56:52
    Bekhendové zakončení skončilo přesně v Reimerově náruči. Vhazovat se ale samozřejmě bude v blízkosti brány domácí Floridy.

56:32
    Rychlý výpad Jonathana Huberdeaua byl zakončen svižnou střelou, který však mířila doprostřed brány. Gibson bez problémů zasáhl.

55:51
    Zprava si až před bránu nabruslil Reilly Smith. Tísněn ale nedokázal pořádně zakončit a Anaheim otáčí hru.

55:28
    Ofsajd hostujícího celku přináší poslední komerční přestávku zápasu.

54:54
    Ryan Kesler si najel mezi dva obránce domácího celku, ale v rozhodujícím momentu byl vyveden z rovnováhy a zakončit tak nedokázal!

53:46
    Domácí se mohli přiblížit vítězství! Gibson si totiž udělal nejistý výlet za bránu a poté se musel bleskově vrátit, neboť kotouč se Trocheckovi odrazil před prázdnou bránu. Hostující gólman famózně zasáhl!

53:33
    Kotouč nyní doklouzal pouze do Reimerova brankoviště a domácí gólman hru v pohodě přerušil.

53:12
    Zatím nepřichází další tlak Anaheimu. Třetí třetina pomalu spěje do cílové rovinky a domácí si stále drží jednobrankový náskok.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 10. R. Smith (Demers, Yandle), 36. Huberdeau (Barkov, Yandle) – 10. H. Lindholm (Vermette)

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Yandle, Demers, Pysyk, Ekblad (A), Matheson, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – J. Jokinen (A), Trocheck, R. Smith – Marchessault, Sgarbossa, Bjugstad – S. Thornton, MacKenzie (C), Sceviour.
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Holzer, Bieksa – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – N. Ritchie, Vermette, Cramarossa – N. Thompson, L. Shaw, Boll.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Jean Hebert – Tony Sericolo, Devin Berg

Diváci: 14 689