Motor ČB – Litoměřice 4:5 (po pr.) | Prostějov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Přerov – Havířov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Kladno 2:6 (kon.) | Frýdek-M. – Slavia 2:3 (kon.) | Kadaň – Jihlava 1:2 (po pr.)
Most – Třebíč 3:1 (kon.)
SK Trhači Kadaň
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 04.02.2017, 17:00Chance liga • 49. kolo

Hosté okamžitě využívají přesilovou hru a získávají tak bonusový bod. To je ode mě pro dnešní večer vše, díky za pozornost. (19:31:42)

63:01 Filip SEMAN - 1:2

63:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    Říha napálil kotouč od modré čáry a jeho pokus tečoval FILIP SEMAN, Strmeň na jeho teč nestihl zareagovat. Asistence: Jiří Říha, Tomáš Čachotský.

Oddechový čas pro hosty.

62:51
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Kohout – 2 min., sekání).

62:41
    Zeman se dostal do samostatného úniku, ale Strmeň jej vychytal ukázkovým zákrokem lapačkou!

62:19
    Strmeň zkusil rozehrát, ale neporozuměli si s Černým a tak raději přerušuje hru.

61:43
    Kaše tvrdou střelou trefil pouze bránícího hráče.

61:06
    Čachotský našel před brankou zapomenutého Semana, ten však nepřehodil Strmeně!

60:18
    Trefný se natlačil až před Škarka, ten raději přikryl kotouč.

60:08
    Vhazování vyhráli domácí a míří do útoku.

60:01

Za malou chvíli začne prodloužení. Domácí trojice už je na ledě.

Ve třetí třetině se domácím podařilo využít zaváhání v obraně hostů a Raška ukázkovou střelou pod víko vyrovnal. Závěr třetiny byl nervózní, utkání skončilo pro Kájínka, který musel s krvavým zraněním do kabiny.

60:00

59:58
    Na ledě zůstává ležet další hráč hostů.

Kájínek odíždí na střídačku s krvavým šrámem v obličeji.

59:48
    Na ledě zůstává ležet Kájínek.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 48. Raška – 17. Zeman (Hubáček), 64. F. Seman (Říha, Čachotský)

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, L. Chalupa, D. Šimek, R. Havel, Baránek, Weinhold – Kůs, Chlouba, Raška – Kohout, L. Vrána, Osmík – Slavíček, Hejcman, Chrpa – Ringler, Harkabus, Kaše.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Říha, Půža, Bilčík, Dundáček, Kajínek, Kaláb – Jiránek, F. Seman, Jergl – Anděl, Skořepa, Diviš – Čachotský, Hubáček, Zeman – Danišovský.

Rozhodčí: Zubzanda – Kajínek, Votrubec