Technika Brno – Šumperk 1:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 6:0 (kon.)
Tábor – Nymburk 6:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Bílina – Kobra 3:5 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 3:4 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Klášterec nO 2:6 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 4:1 (kon.)
Děčín – Řisuty 5:1 (kon.) | David Servis – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:4 (kon.)
Pelhřimov – Písek 4:8 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:6 (0:4, 1:1, 1:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 04.02.2017, 17:302. liga skupina Západ • 32. kolo

Klášterec si připisuje na své konto vítězství 6:2, když o své výhře rozhodl již v první třetině. Utkání velmi slušně odřídila trojice rozhodčích na čele s Patrikem Vokřálem. Hezký večer všem ze Sokolova. (19:44:48)

59:45
    Pfister střílí mimo.

59:02

58:54
    Račanský se z otočky neprosadil a následně byl Roman Kašpar vychytán Kašákem!

58:38
    Klášterec ve čtyřech.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20

57:02
    Jan Páleník (Klášterec) – 2 minuty za nedovolené bránění.

56:38
    Jaroslav Kulich (Klášterec) – 2 minuty za držení protihráče.

55:20
    Michael Čejka (Sokolov) – 2 minuty hrubost.
    Michal Žižka (Klášterec) – 2 minuty podražení.

54:45
    Po dobrém zákroku domácího brankáře, zcela odkrytou branku míjí Vladislav Vrtek!

53:54
    Kašparova střela přinutila k zákroku Kaššáka.

53:14
    Susova střela neprošla za Kaššáka.

52:31

52:18
    Sokolovu se nedaří usadit se v útočném pásmu.

51:32
    Klášterec dostal kotouč do středního pásma.

50:48
    Baník právě vstřelil branku!
    A tuto početní výhodu využívá MARTIN TRAPL 2:6! Asistence: Martin Gombár, Jiří Janata.

50:31
    Václav Cestr (Klášterec) – 2 minuty za faul loktem. 34 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Sokolov.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 28. Gombár (Trapl), 51. Trapl (Gombár, Janata) – 3. Páleník (Macháček, Toušek), 11. Kulich (Diviš), 11. Toušek (Macháček, Kuncl), 16. Zicho (Toušek, Macháček), 40. Hrdlička (Vrtek, Mála), 43. Toušek

HC Baník Sokolov: Fečo (od 21. min. Kuchař) – Gombár, Pajk, Vodička, Říha (A), Novák,Váňa – Čejka, Račanský (A), Trapl, Řezníček, Binias, Kašpar (C), Pfister, Musil, Sus, Janata, Procházka. Trenér: Jiří Parkmann.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Žižka, Páleník, Cestr, Kuncl (C), Zicho, Hierman – Macháček, Toušek, Sklenička, Hrdlička (A), Vrtek, Mála, Diviš, Hřebíček, Kulich, Pokorný. Trenér. Petr Mikeš.

Rozhodčí: Patrik Vokřál (Praha) – Petr Marek (Slaný), Ing. Marek Kučera (Hořovice)