Club Brugge – Charleroi 1:0 (kon.) | Waregem – Gent 1:1 (kon.) | Westerlo – Sint-Truiden 1:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
1:1 (0:0)
KAA Gent
Neděle 05.02.2017, 18:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 25. kolo

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (19:54:17)

Je konec! Šlágr víkendového kola belgické ligy mezi Waregem a Gentem končí smírně 1:1! Vše podstatné se událo ve druhé půli. Hosté dostali dvacet minut před koncem možnost exekuce pokutového kopu, který proměnil faulovaný Kubo! Waregem se ale nevzdal, tlačil na soupeře a dočkal se vyrovnání! V 90. minutě se po rohovém kopu díky důrazu prosadil střídající Dalsgaard!

90+3

90+2
    Fotbalisté Waregemu se nadále tlačí na polovinu Gentu. Domácí celek cítí, že by v nastaveném čase mohl rozhodnout o vítězství.

90+1
    Nastavují se tři minuty!
    90. Henrik DALSGAARD - 1:1

90
    Waregem právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! To je neskutečné! Domácí zahrávali v závěru utkání rohový kop. Centrovaný míč propadl na zadní tyč, kde si jej po sérii odrazů našel HENRIK DALSGAARD, který z kroku poslal míč do sítě!

89
    Obránce Mitrović už je zpátky na nohou a může se pokračovat ve hře. Hosté nakopli míč na polovinu soupeře a čekají na akci Waregemu.

88
    Hra je přerušena. Na trávníku zůstává ležet Mitrović, který se drží za levou nohu. Na nohy se mu pochopitelně nechce.

87
    Střídající Thomas Matton se pustil do hlavního arbitra a za nesportovní chování vidí žlutou kartu.

86
    Hosté mohli potvrdit své vedení! Střídající Matton poslal zpětnou přihrávku do pokutového území, ale Neto trefil jen Steppeho!

85
    Kalinić si došel pro nepřesnou přihrávku do pokutového území. Hostující brankář si dal načas s rozehrávkou a poté nakopl míč na polovinu soupeře.

84
    Coulibaly se v souboji na půlící čáře opřel loktem o obránce a dopustil se nedovoleného zákroku. Domácí fotbalisté budou rozehrávat, Waregemu se však krátí čas.

83
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Simon, přichází Matton.

82
    Pro centr od rohového praporku vyrazil mezi hlavičkáře brankář Kalinić. Hostující gólman byl u centrovaného balónu první a vyboxoval jej do bezpečí.

81
    Waregem se tlačí do pokutového území. Domácí fotbalisté touží po vstřelení vyrovnávací branky, ale centr z pravé strany srazila obrana na roh.

79
    Další dobrá akce Gentu. Hosté se dostali na hranici pokutového území, ale Simonovu ránu zastavil brankář.