Boston – Toronto 5:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 3:2 (3:2 po s.n.)
NY Islanders – Carolina 4:5 (po pr.) | Columbus – New Jersey 1:5 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Dallas – Chicago 3:5 (kon.) | Nashville – Detroit 0:1 (kon.) | Vancouver – Minnesota 3:6 (kon.)
San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – Los Angeles 5:0 (kon.) | Montreal – Edmonton 0:1 (0:1 po s.n.)
NY Rangers – Calgary 4:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
New Jersey Devils
Neděle 05.02.2017, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a přeji příjemné usínání, respektive vstávání. (03:54:05)

Československá stopa

Lukáš Sedlák (CBJ) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:25
    Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:02

1. Taylor Hall (NJD) 2+0
    2. Travis Zajac (NJD) 1+1
    3. Cory Schneider (NJD) 31 zák., 1 gól, 96,9%

Utkání je u konce! New Jersey překvapivě poráží Columbus a po výsledku 5:1 si odváží dva body!

Ve čtvrté minutě se před brankou krásně prosadil Taylor Hall, jenž těžil z dobré přihrávky od Zajaca. Následným bekhendem mezi betony skóroval.

Devils přidali ve druhé třetině další dvě branky. Nejdříve tečoval střelu Greenea Josefson, jenž se dočkal první branky v ročníku. Na 3:0 poté zvyšoval v přesilové hře Travis Zajac.

Columbus sice snížil na začátku poslední desetiminutovky po brance Matta Calverta v oslabení, Taylor Hall poté trefil prázdnou branku a výsledek vyšperkoval gólem od modré čáry Seth Helgeson.

Střely na branku: 32:30

59:31 Seth HELGESON - 1:5

59:31
    Devils právě vstřelili branku!
    A přeci ještě jeden puk končí za zády Sergeje Bobrovského! SETH HELGESON dostal přihrávku na modrou čáru, a tak to prostě zkusil. Jeho pokus zapadl do pravého růžku, toto je celkem jednoznačná výhra pro hosty! Asistence: Steven Santini a Adam Henrique.

59:16
    Bránící hráči Devils se již nikam neženou. Kombinují na obranné polovině a směrem dopředu to od nich není moc žhavé.

58:31
    Hosté se hnali do rychlého útoku a chybělo opravdu málo, aby domácí brankář inkasoval počtvrté.

58:01
    Nejspíše je ale o vítězi utkání rozhodnuto. Columbus již nestihne nějak ovlivnit vítěze utkání. Devils navíc pozorně brání.

57:31
    Tvrdá střela Jacka Johnsona povalila Schneidera. Americký brankář puk za svá záda nepustil, stejně jak následnou dorážku.
    56:48 Taylor HALL - 1:4

56:48
    Domácí celek odvolal brankáře právě v moment, kdy se k puku dostal TAYLOR HALL. Hostující útočník přijal kotouč ve středním pásmu, aby jej následně poslal do odkryté branky! Asistence: Ben Lovejoy.

56:27
    Tři a půl minuty před koncem třetí třetiny vjeli domácí do ofsajdu. Hra se tak přerušuje a následuje komerční pauza. Odvolají domácí brankáře už nyní?

56:13
    A aby toho nebylo málo, puk končí opět za brankou ruského hráče. Vhazovat se bude poněkolikáté za sebou před Schneiderem.

55:57
    A další. Nyní přihrávku za obranu nedokázal zpracovat Michael Cammalleri. Hra se na pár chvilek přeruší a vhazovat se bude před brankou Devils.

55:20
    Následně Ďáblové poslali kotouč na icing, opět se tak bude vhazovat před brankou Coryho Schneidera.

55:01
    Po střele od modré čáry se k dorážce dostával Nick Foligno. Tomu se ale z otočky nepovedlo trefit branku, puk skončil těsně vedle.

54:55
    Následná akce hostům podél levého mantinelu nevyšla. Puk skončil na zakázaném uvolnění. Pět minut mají domácí na vyrovnání stavu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 52. Calvert (W. Karlsson) – 4. Hall (Zajac, Palmieri), 22. Josefson (A. Greene), 39. Zajac (Henrique, Parenteau), 57. Hall (Lovejoy), 60. Helgeson (Santini, Henrique)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, J. Johnson, R. Murray, Prout, Harrington – N. Foligno, Wennberg, Saad – Atkinson, Dubinsky, Jenner – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert – Gagner, Sedlák, Hartnell.
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Quincey, Santini, Helgeson, Severson – Hall, Zajac, Palmieri – Wood, Henrique, Cammalleri – Zacha, Josefson, Noesen – Blandisi, Kalinin, Parenteau.

Rozhodčí: Leggo, Luxmore – Kovachik, Cherrey.