Kobra – K. Vary 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:6 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Piráti Chomutov
Úterý 07.02.2017, 17:15 • Zimní stadion Ústí nad Labem • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Máme za sebou utkání ELIOD extraligy mladšího dorostu, jež skončilo 6:3 pro hostující Piráty, kteří vyhráli každou třetinu v poměru 2:1, takže ukázali, že tabulkový rozestup mezi oběma celky není náhodný. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:17:20)

55:58
    Piráti právě vstřelili branku!
    A hosté si navíc berou svůj tříbrankový náskok zpátky, když přesně zamířil TOBIÁŠ HOLKA. Asistence: Matěj Harkabus, Jan Zahrádka.

54:51
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Po přihrávce Vojtěcha Tůmy se prosazuje JAN TŮMA, nicméně to již bude spíše jen kosmetická úprava skóre. Asistence: Vojtěch Tůma.

44:07
    Piráti odskakují na rozdíl tří branek, když kotouč za záda gólmana dostal JOSEF KOLÁČEK. Asistence: Jan Šafránek.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli stejné skóre jako v třetině první, takže hosté navýšili skóre na rozdíl dvou branek. Uvidíme, zda se domácím ještě s průběhem zápasu něco podaří udělat ve třetí části hry.

40:00

35:49
    Domácí Jaroslav Šešina odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

33:34
    Tak teď se nám na ledě strhla skutečná gólová přestřelka a za hosty znovu reaguje LUKÁŠ BENDA. Asistence: Dominik Vaněk, Michal Gut.

31:19
    Domácí se však nevzdávají a střílí rychlý kontaktní gól, o což se dnešní druhou brankou zasloužil ADAM JANOUŠEK. Asistence: Kale Costa, Vít Šindelář.

29:56
    ERIC MEŽNAR se dnes prosazuje podruhé a hosté svému soupeři odskakují na rozdíl dvou branek. Asistence: Stanislav Vrhel.

27:29
    Pvním vyloučeným domácím hokejistou je David Magasanik, který půjde na trestnou lavici za sekání.

20:01

Máme za sebou první část hry, ve které se hosté dostali do vedení díky brance Matěje Harkabuse, na kterou však domácí našli odpověď díky přesilové hře a gólu Adama Janouška. Piráty však znovu poslal do vedení Eric Mežnar.

20:00

18:22
    Ovšem přichází další komplikace pro Piráty, když dvě minuty za podražení dostává Michal Gut.

18:19
    V rovnovážném stavu hráčů na ledě posílá hosty do vedení ERIC MEŽNAR svou 28. brankou. Bez asistence.

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 14. Janoušek (T. Čermák), 32. Janoušek (Costa, Šindelář), 55. J. Tůma (V. Tůma) – 3. Harkabus, 19. Mežnar, 30. Mežnar (Vrhel), 34. Benda (Gut, Vaněk), 45. Koláček (Šafránek), 56. Holka (Harkabus, Zahrádka)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kmoch (Volke) – Kadlec, V. Tůma, Šešina, Sitár, Martínek, Magasanik, Polata – Tot, Bláha, T. Čermák, Costa, Gašpar, Šindelář, Janoušek, J. Tůma, Dohnal
    Piráti Chomutov: Svoboda (Kufa) – Petrásek, Vaněk, Ferbas, Machyňa, Matějka, Kastner, Klika, Psar – Králíček, Harkabus, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Prokop, Prokeš, Holka, Benda, Koláček, Gut, Vrhel

Rozhodčí: Petružálek – Michajličenko, Toman