Levski – Teplice 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Dukla Praha – Groznyj 3:2 (kon.)
Plzeň – Dacia Kišiněv 4:1 (kon.) | Slavia – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha
2:1 (2:1)
FK Krasnodar
Neděle 05.02.2017, 16:00Přípravný zápas
    Slavia porazila v přípravném zápase Krasnodar 2:1.

Nic se nenastavovalo a Slávisté si tak připisují cenný skalp účastníka jarní části Evropské ligy. Góly dnes padaly jen v prvním poločase. Milan Škoda a Simon Deli zajistili sešívaným dvougólové vedení, které ve 41. minutě korigoval z penalty Andreas Granqvist. (17:52:27)

90

90
    Blíží se samotný závěr tohoto přípravného utkání. Uvidíme, zda rozhodčí ještě něco nastaví.

87
    Per-Egil Flo zkontroloval míč až do zámezí. Vykopává Přemysl Kovář.

87
    Útočný faul napadajícího Tecla. Rozehrává Krasnodar.

85
    Vše končí jen odkopem od Kovářovy brány.

84
    Nyní byl ale proti nim odpískán faul. Krasnodar tak může rozjet akci na útočné polovině.

82
    Slávisté nepouštějí soupeře k žádnému náporu. Naopak hrají daleko od své brány.

79
    Krasnodaru odmáván ofsajd. Rozehrávat bude Kovář.
    77. Šance Murise Mešanoviće.

77
    Obrovskou šanci měl Muris Mešanović! Bosenský útočník se z pravé strany řítil sám na bránu, zakončil však těsně vedle vzdálenější tyče!