Benátky n/J – Přerov | 3:2 (kon.) |
Soči – N.Novgorod | 4:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Kladno | 1:8 (kon.) |
Hvězdy ČR – Hvězdy Slovanu Ústí n/L | 14:10 (kon.) |
Opočno – N. Město n. M. | 6:2 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 5:3 (kon.) | | | Česká Třebová – BK Havlíčkův Brod B | 10:2 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 10:1 (kon.) |
Louny – Kadaň | 4:5 (0:1 po s.n.) |
konec
Hvězdy České republiky
14:10
(4:1, 3:3, 7:6)
Hvězdy Slovanu Ústí nad Labem
Filip Vlček
Branky a nahrávky:
9. Reichel (Trončinský, Ščerban), 15. Čaloun (Vlasák), 17. Roubík, 18. Alinč (Čaloun, Roubík), 23. Hanzl (Alinč), 32. Beránek (Reichel), 38. Beránek (Šlégr), 41. Reichel (TS), 41. Šlégr (TS), 41. Roubík (TS), 41. Čaloun (TS), 57. Roubík, 58. Čaloun (Škoula, Kučera), 60. Reichel (Šlégr) – 3. Buďa, 24. Janků (Antoš, Kudrna), 28. Morvay (D.Tvrzník), 31. Salfický (TS), 46. Janků (Pazourek), 48. Kudrna (Antoš), 50. Tvrzník (Morvay), 51. Tvrzník (Buďa, Cícha), 55. Kříž, 59. Kudrna (Antoš, Buďa)
Rozhodčí: Vunč, Biedermann – Ptáček, Jáníček.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Hvězdy České republiky:
Orct (Salfický) – L. Procházka, F. Kučera, M. Štěpánek, Šlégr, Škoula, Ščerban – Straka, Vlasák, Čaloun "C" – R. Hanzl, Roubík, Alinč – Reichel, J. Beránek, M. Trončinský.
Náhradníci:
Trenér:
Hvězdy Slovanu Ústí nad Labem: Sáblík (21. – 40. min: Salfický, Ptáček) – Klobouček, J. Kudrna, D. Zápotočný, O. Kříž, J. Evan, J. Cícha, Hnízdo, J. Merta – Janků, Pazourek, Antoš "C" – J. Kudrna, Slížek, M. Trončinský – Morvay, Buďa, D. Tvrzník – A. Hanzl, Mikeš, M. Hanzl.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Hvězdy Slovanu Ústí nad Labem: Sáblík (21. – 40. min: Salfický, Ptáček) – Klobouček, J. Kudrna, D. Zápotočný, O. Kříž, J. Evan, J. Cícha, Hnízdo, J. Merta – Janků, Pazourek, Antoš "C" – J. Kudrna, Slížek, M. Trončinský – Morvay, Buďa, D. Tvrzník – A. Hanzl, Mikeš, M. Hanzl.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vunč, Biedermann – Ptáček, Jáníček.
Diváci:
Hvězdy České republiky 14:10 Hvězdy Slovanu Ústí nad Labem (4:1, 3:3, 7:6)
Branky a nahrávky: 9. Reichel (Trončinský, Ščerban), 15. Čaloun (Vlasák), 17. Roubík, 18. Alinč (Čaloun, Roubík), 23. R. Hanzl (Alinč), 32. Beránek (Reichel), 38. Beránek (Šlégr), 41. Reichel (TS), 41. Šlégr (TS), 41. Roubík (TS), 41. Čaloun (TS), 57. Roubík, 58. Čaloun (Škoula, Kučera), 60. Reichel (Šlégr) – 3. Buďa, 24. Janků (Antoš, Jan Kudrna), 28. Morvay (D. Tvrzník), 31. Salfický (TS), 46. Janků (Pazourek), 48. Jan Kudrna (Antoš), 50. D. Tvrzník (Morvay), 51. D. Tvrzník (Buďa, Cícha), 55. O. Kříž, 59. Jan Kudrna (Antoš, Buďa).
Příjemný večer a těším se s vámi u dalšího přenosu. (21:06:46)