New Jersey – Buffalo 2:1 (kon.) | Philadelphia – St. Louis 0:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 6:5 (po pr.)
Philadelphia Flyers
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
St. Louis Blues
Úterý 07.02.2017, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký úterní den. (03:47:53)

3. Nick Cousins (PHI) 0+0

Flyers nedokázali podruhé v řadě vstřelit ani jeden gól a tentokrát prohrávají se St. Louis 0:2. Hosté hráli zodpovědně z obrany a nakonec tahle taktika přinesla úspěch a dva body do tabulky.

Střely na branku: 26 – 16.

59:31
    Kotouč je ve středním pásmu. Domácí se podle všeho nedočkají ani čestného gólu.

59:10
    Hutton si poradil i se střelou Provorova od modré čáry a přerušil hru. Se St. Louis to vypadá již velmi dobře.

59:00
    Giroux se mohl dostat do slibné šance, ale před Huttonem nedokázal zpracovat skákavý kotouč.

58:31
    Domácím se ani nyní nedaří nastálo usadit v útočném pásmu, tento duel je podle všeho rozhodnutý.

58:01
    Hosté dokázali poslat kotouč za branku Flyers a mohou vystřídat.

57:40
    Giroux vystřelil z vrcholu levého kruhu, ale Hutton měl rameno na správném místě.

57:22
    Neuvirth zůstává na střídačce! Flyers to zkouší s šesti hráči v poli.

57:22
    Český obránce pro svůj tým nakonec vybojoval přesilovou hru. Parayko totiž obdržel 2+2 minuty za hrubost, zatímco Gudas pouze 2 minuty za hrubost.

57:22
    Na ledě to jiskří! Radko Gudas svým hitem rozpoutal vášně a okamžitě se utvořilo několik dvojiček.

56:10
    St. Louis nyní dlouho drželo kotouč v útočném pásmu a hrálo kolem mantinelů. Flyers nevypadají, že by měli s tímto duelem něco udělat.

54:40
    Gudas se znovu pokusil tvrdou ránou od modré čářy snížit, ale tentokrát vůbec netrefil branku.

53:51

53:42
    Hutton zastavil bez potíží nahození Voráčka a přerušil hru.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 36. Stastny (Shattenkirk, Steen), 43. Agostino (Perron, Lehterä)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (S. Mason) – MacDonald, Provorov, Gudas, Manning, N. Schultz, Streit – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), B. Schenn, Konecny – Weise, Couturier, Cousins – Ljubimov, Bellemare, VandeVelde.
    St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Shattenkirk (A), Gunnarsson, Parayko, Edmundson – Tarasenko, Stastny, Steen (A) – Perron, Lehterä, Agostino – Jaškin, Berglund, Schwartz – Reaves, Barbašev, Upshall.

Rozhodčí: Lambert, Watson – Wheler, Galloway

Diváci: 19 589