Třebíč – Kadaň 3:4 (po pr.) | Jihlava – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 0:2 (kon.)
Litoměřice – Most 2:3 (1:2 po s.n.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Kladno – Přerov 1:3 (kon.)
Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:4 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
SK Trhači Kadaň
Středa 08.02.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 50. kolo

Máme za sebou zápas mezi Třebíči a Kadaní. Hosté po první třetině sice vedli 2:1, ale domácí ve druhé části otočili skóre. V třetí části domácí hlavně bránili, nikam se až tak nehnali, na což také doplatili, protože dvě minuty před koncem David Kaše vyrovnal a v prodloužení rozhodl o bodu navíc Nicolas Hlava. Trhačům se tedy podařilo vyloupit dva body.

Já se tímto s Vámi loučím. (20:09:46)

63:31
    Kadaň právě vstřelila branku!

Hosté byli v prodloužení lepším týmem, čehož také využili. Harkabus poslal přihrávku zcela volnému NICOLASU HLAVOVI, který neměl problém dopravit puk do prázdné brány. Asistence: Tomáš Harkabus a Ondřej Beránek.

62:34
    Třebíč je pod tlakem, který až teď zastavil Vejmelka, který přerušil hru.

62:10
    Kaše uvolnil Baránka, jeho střelu Vejmelka chytá.

61:52
    Zohorna pronikl až před brankáře, ale puk mu na poslední chvíli přeskočil přes čepel.

61:13
    Kristl se krásně uvolnil a dostal se do slibné šance, jeho střelu Strmeň lapl do lapačky.

60:30
    Ale na něm se dlouho neudržela, Vejmelka zachránil svůj tým při dorážce Kašeho.

60:02
    Třebíč vyhrála buly a zakládá útok.

60:01

Kadani se povedlo vyrovnat, uvidíme tedy prodloužení tři na tři.

60:00

59:45
    O poslední střelu třetí třetiny se postaral dnes aktivní Kaše.

59:01
    Oba týmy hrají opatrně, nikdo nechce udělat chybu.

58:18
    Icing domácího týmu.

57:32

Kadani se povedlo vyrovnat! Kaše pronikl po levé straně a bekhendovou střelou mezi nohama překonal Vejmelku. Bez asistence.

57:15
    Zohorna vystihl rozehrávku Kadaně a měl šanci jet sám na bránu, ale na poslední chvíli mu to zkazil vracejicí se obránce.

56:12
    David Kaše se dostal až před branku domácích, posunul si puk do forhendu, ale jeho střelu Vejmelka betonem chytil.

55:49
    Malcovu střelu Strmeň vytěsnil betonem do rohu, kde si puk přebrali hosté.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 1. Kusko (Mrázek), 24. Dolníček (Lojek), 28. Kristl (Dolníček, Jan Wasserbauer) – 14. Chrpa (Chlouba, R. Havel), 20. Kaše (Kohout), 58. Kaše, 64. Hlava (Harkabus, O. Beránek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Jekel) – Niko, J. Zdráhal (A), Lojek, Čejka (A), Hort, Jiří Wasserbauer – Jan Wasserbauer, Dolníček (C), Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Malec, Milfait, Psota – Huňa, Juráň, Paták.
    SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, J. Tomeček (A), L. Chalupa, Baránek, R. Havel, Tejnor, Weinhold – Harkabus, Hejcman, O. Beránek – Osmík, Kaše, Kohout – Hlava, Chlouba (A), Chrpa – Ringler, M. Zadražil.

Rozhodčí: Kašík – Adamec, Poruba.