Leicester City
3:1 (0:0)
Derby County
Středa 08.02.2017, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • FA Cup • 1/16 finále
    Výborný výkon dnes předvedl Demarai Gray, který pojistil postup Leicesteru krásným třetím gólem.

Prodloužení už ovládli fotbalisté Leicesteru, kteří v něm vstřelili dva góly a po vítězství 3:1 postupují do 5. kola FA Cupu, ve kterém je čeká duel na hřišti Millwallu. V 94. minutě strhl krásnou střelou vedení na stranu Foxes střídající Onyinye Wilfred Ndidi a ve druhé části prodloužení přidal pojistku po nádherné individuální akci Demarai Gray. To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám ničím nerušenou noc! (23:23:19)

120+1

120+1
    Rozhodčí nastaví ještě jednu minutku.

120+1
    Islam Slimani podržel vpředu míč a počkal si na podporu svých spoluhráčů. Domácí už se do zakončení neženou, místo toho si balón vyměňují.

120
    Domácí se ale ubránili. Fanoušci Leicesteru už slaví postup do 5. kola FA Cupu.

119
    Ještě roh pro hosty.

119
    Domácí mají míč na svých kopačkách a kontrolují závěr zápasu.

117
    Do zakončení se dostal David Nugent. Někdejší hráč Leicesteru ale nezamířil mezi tyče.

116
    Berani už to budou mít hodně těžké. Mají pět minut na vstřelení dvou gólů.
    114. Demarai GRAY - 3:1

114
    Leicester právě vstřelil branku!
    Fotbalovou nádheru předvedl DEMARAI GRAY! Gólová akce začala u Matěje Vydry, který se nechal předskočit Andym Kingem. Následně se dostal k míči Gray, jenž si to namířil rovnou na bránu, cestou vyzpovídal Keogha, následně odmítl i vracejícího se Vydru a zblízka míč napálil do horní části brány – 3:1.

112
    Christie se na pravé straně uvolnil, ale v momentě, kdy chtěl centrovat, podklouzl. Rozehrávat se bude od brány Leicesteru.

111
    Domácí zahrávali dva rohy. Po tom druhém odehrál skončil balón po souboji mezi Ndidim a gólmanem Mitchellem v zámezí. Záložník Lišek chce další roh, ale rozhodčí nařizuje odkop od brány.

110
    Pěknou střelu vyslal z hranice šestnáctky Andy King. Mitchell balón vytěsnil mimo svou bránu.

109
    Domácí se vypořádali s pressingem soupeře povedenou kombinací, kterou přešli až na útočnou polovinu.

107
    Za obranu Leicesteru si naběhl Ikechi Anya. Ofenzivní hráč Beranů těsně nedosáhl na míč.

106
    Derby má čtvrthodinu na to, aby zápas dotáhlo alespoň k penaltovému rozstřelu. K tomu musí hosté skórovat.