Čtvrtek 09.02.2017, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Československá stopa v utkání:
    Marián Hossa (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:27
    Richard Pánik (CHI) 1+1, 3 střely, čas na ledě 14:35
    Michal Kempný (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:44

V tomto dramatickém zápase vyhrávají hosté v prodloužení. Dostali se do dvoubrankového vedení, domácím se podařilo vyrovnat. Následně si Blackhawks vrazili vedení zpět, ale ve třetí periodě o něj přišli. Za stavu 3:3 se šlo do prodloužení, které rozhodl Jonathan Toews.

63:09 Jonathan TOEWS - 3:4

63:09
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde, Chicago vyhrává v prodloužení. V přesilové hře se hosté dostali do útočného pásma, po kombinaci vystřelil Patrick Kane, jeho ránu brankář vyrazil před sebe a JONATHAN TOEWS poslal kotouč mezi betony přímo za brankovou čáru. Asistence: Patrick Kane a Duncan Keith.

62:48
    Artěmij Panarin se dostal po dobré přihrávce od spoluhráče do zakončení, brankář Darcy Kuemper je pozorný a přerušuje hru.

62:30
    Hosté hrají přesilovku čtyři na tři.

62:30
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Suter – 2 min., držení protihráče).

62:00
    Tři minuty do konce nastaveného času, Marián Hossa vystřelil nepřesně.

61:45
    Oba týmy střídají, sledujeme parádní prodloužení.

60:52
    Buly před brankou domácích. Následně se do brejku dostal Zach Parise , ale ani on nepřekonal brankáře soupeře.

60:18
    Obrovská šance domácích, do zakončení se dostal Mikael Granlund, ale brankář Chicaga kryje.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme pětiminutové prodloužení tři na tři.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Hosté se dostali do útočného pásma, vytvořili tlak před brankou soupeře. Sudí přerušují hru, vhazovat se bude v útočném pásmu Chicaga.

59:11
    Jason Zucker hledal před brankou zaparkovaného spoluhráče, do pasu ale vložil hůl jeden z beků Blackhawks. Hra je tak přerušena.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 22. Spurgeon (E. Staal, Niederreiter), 28. Parise (Coyle, Pominville), 57. Haula (Scandella, Niederreiter) – 11. Hartman (Hinostroza, Keith), 22. Schmaltz (Toews, Pánik), 38. Pánik (Hjalmarsson, Toews), 64. Toews (P. Kane, Keith)

Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Suter (A), Spurgeon, Scandella, Dumba, Olofsson, Prosser – Parise (A), E. Staal, Tuch – Zucker, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Niederreiter, Coyle, Pominville – Stewart, Schroeder, Haula.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, Kempný, Seabrook (A), B. Campbell, T. van Riemsdyk – Schmaltz, Toews (C), Pánik – Panarin, Anisimov, P. Kane – Rasmussen, Krüger, Hossa – Hartman, Kero, Hinostroza.

Rozhodčí: Lee, Rehman – Mach, Daisy

Diváci: 19 326