Minnesota – Tampa 2:1 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Chicago 2:5 (kon.) | Boston – Vancouver 4:3 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 3:0 (kon.) | Philadelphia – San Jose 2:1 (po pr.) | Dallas – Carolina 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 4:7 (kon.) | Columbus – Detroit 2:1 (kon.)
Winnipeg Jets
2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
Chicago Blackhawks
Sobota 11.02.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

57:25
    Marcus Krüger dostal dvě minuty za vysokou hůl a Jets ještě mají díky přesilové hře šanci vyrovnat!

53:27
    Mathieu Perreault na pravém křídle nabral rychlost a u hrazení byl v útočném pásmu zezadu podražen Niklasem Hjalmarssonem. Jets mají k dispozici druhou přesilovou hru a obrovskou možnost vyrovnat stav utkání.

18:39
    Patrick Kane dostal dvě minuty za hákování a Winnipeg dohraje první třetinu v početní převaze, pokud ji nevyužije.

08:05
    Blake Wheeler si bez puku najížděl po levém křídle do útočného pásma a vysokou holí zasáhl do obličeje Niklase Hjalmarssona. Jets jdou podruhé do čtyřech.

02:35
    Toby Enström byl v úvodu zápasu vyloučen za držení a Chicago si zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 22. Little (Enström, Laine), 59. Lowry (Armia, Trouba) – 16. P. Kane (Panarin, Anisimov), 33. Anisimov (Panarin, P. Kane), 58. Keith (Schmaltz), 59. Hossa (Hjalmarsson), 60. Panarin (Keith)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Enström, Byfuglien (A), Morrissey, Trouba, Chiarot, Postma – Ehlers, Little, Laine – Copp, Scheifele (A), Wheeler (C) – Matthias, Lowry, Armia – Perreault, Petan, Stafford. Hlavní trenér: Paul Maurice.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, Kempný, Seabrook (A), B. Campbell, T. van Riemsdyk – Schmaltz, Toews (C), Pánik – Panarin, Anisimov, P. Kane – Rasmussen, Krüger, Hossa – Hartman, Kero, Hinostroza. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Chris Rooney. Čároví: Ryan Daisy, Darren Gibbs

Diváci: 15294