Minnesota – Tampa 2:1 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Chicago 2:5 (kon.) | Boston – Vancouver 4:3 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 3:0 (kon.) | Philadelphia – San Jose 2:1 (po pr.) | Dallas – Carolina 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 4:7 (kon.) | Columbus – Detroit 2:1 (kon.)
Nashville Predators
4:7 (1:1, 2:4, 1:2)
Florida Panthers
Sobota 11.02.2017, 20:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

55:49
    Domácí si po reklamní pauze zahrají přesilovku! Vyloučen je Alex Petrovic – hákování.

47:04
    Oba hráči dostávají pětiminutové tresty za rvačku. Subban však obdržel dvě minuty navíc za hrubost a v součtu je tu přesilovka Floridy!

39:48
    Ryan Johansen podrazil Scevioura, který operoval před Sarosovou brankou. Síly na ledě si vyrovnávají.

38:13
    Arvidssona však krosčekoval Jonathan Huberdeau. Domácí si tedy zahrají přesilovku.

36:01
    Filip Forsberg je potrestán za vražení na hrazení. Přesilovka pro Pantery.

30:02
    Tak přeci jen padly tresty. Na domácí straně svítí dvě minuty navíc, takže si Florida zahraje další přesilovku.

28:57
    Mattias Ekholm zasáhl holí do obličeje Thorntona a Florida tak dostane možnost hrát přesilovou hru.

24:24
    Za sekání je vyloučen Pontus Åberg. Florida si poprvé v zápase vyzkouší přesilovku.

16:48
    Hodně zbytečné vyloučení hostujícího Shawna Thorntona. Ten za domácí brankou podrazil Ryana Ellise.

09:15
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Michael Matheson – 2 min., držení hole).

04:25
    Oba hráči samozřejmě obdrželi pětiminutové tresty.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 10. Josi, 27. Forsberg (Ellis, Josi), 38. Arvidsson (Ellis), 59. Arvidsson (Y. Weber) – 5. Jágr (Yandle, Huberdeau), 26. J. Jokinen (Trocheck, R. Smith), 28. Bjugstad (Sgarbossa, Pysyk), 28. Trocheck, 30. Barkov (Huberdeau), 43. Huberdeau (Petrovic), 60. Trocheck (J. Jokinen, R. Smith)

Nashville Predators: Rinne (28. Saros) – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Neal (A), Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Åberg – Arvidsson, Järnkrok, C. Wilson – Watson, Fiddler, McLeod.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Demers, Yandle, Ekblad (A), Pysyk, Petrovic, Matheson – Jágr, Barkov, Huberdeau – R. Smith, Trocheck, J. Jokinen (A) – Bjugstad, Sgarbossa, Marchessault – Sceviour, MacKenzie (C), S. Thornton.

Rozhodčí: McIsaac, Morton – Amell, Rody

Diváci: 17113