Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Motor ČB – Havířov 5:3 (kon.) | Prostějov – Kladno 2:1 (kon.)
Přerov – Slavia 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 5:6 (po pr.) | Frýdek-M. – Třebíč 1:2 (1:2 po s.n.)
Kadaň – Most 5:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
5:3 (3:0, 0:2, 2:1)
AZ Havířov
Sobota 11.02.2017, 17:00 • Budvar aréna (kapacita: 6 421) • Chance liga • 51. kolo

58:11
    Havířov jde do čtyř. Jakub Kotala dostává menší trest za hákování.

46:38
    Jan Maruna dostává dvě minuty za nedovolení bránění. České Budějovice mají šanci dostat se zpět do bezpečného vedení.

39:59
    Na začátku třetí třetiny bude mít Motor dvouminutovou přesilovou hru. Menší trest za podražení dostává Marcel Petran.

33:24
    Přesilová hra pro Motor. Havířov dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Marek Kalus.

29:41
    Českobudějovičtí si zkomplikovali situaci ve vlastní třetině a Mitch Fillman v nouzi po přihrávce Nouzy vyhodil puk mimo hřiště. Přesilovka pro Havířov.

15:35
    Motor bude hrát ve třech! Jánko Mucha podrazil v oslabení protihráče a výrazně svému týmu přitížil. Havířov bude mít 1:13 početní výhodu pět na tři.

14:48
    Poměr sil na ledě se vyrovná, ale jen na chvíli, protože po 19 sekundách budou hosté hrát přesilovku. Ruku do obličeje protihráče dal obránce Žiga Pavlin a dostává menší trest.

13:07
    Další dvouminutový trest pro hostující tým. David Dvořáček dostává trest za hákování. Budou České Budějovice slavit třetí úspěch?

10:50
    Jiří Krisl je dalším vyloučeným hráčem. Hráči Motoru totiž podržel hůl a půjde za to pykat.

06:29
    Tomáš Vak oslabí domácí tým a hosté budou mít možnost vyrovnat. Centr Motor dostává dvě minuty za hákování.

04:58
    Hostující kapitán Daniel Seman fauloval. Menší trest si odpyká za nedovolené bránění.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 6. Šulek (Fillman, F. Novák), 13. Nouza (Vráblík), 19. Vlček (Mucha), 45. Babka (Škoda, F. Novák), 60. Čermák – 24. Štumpf (Kalus, Haas), 33. Štumpf (Dudek), 44. Dudek (Rác, Kanko)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, F. Novák (C), Pavlin, Pýcha, Vráblík, Mucha – Šulek, Rob, Čermák (A) – Nouza (A), Vak, Heřman – Babka, Škoda, Žovinec – Dostálek, Vlček, Hřebejk – Guman, Fronk.
    AZ Havířov: Šafránek (13. M. Laco) – Dudek, Petran, Krisl (A), Bahounek, Chroboček, D. Seman (C) – Kalus, Rác, Kanko – Dvořáček, Maruna, Kotala – Gago, Haas (A), Štumpf – L. Bednář, Pořízek.

Rozhodčí: Bejček, Jílek – Svoboda, Maštalíř

Diváci: 6 041