Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 1:5 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Kopřivnice – Opava 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Kolín – Písek 7:0 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 3:5 (kon.) | Kobra – Trutnov 6:2 (kon.)
Vrchlabí – Klášterec nO 3:2 (kon.) | Děčín – Sokolov 6:0 (kon.) | David Servis – Nymburk 2:10 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 6:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:5 (2:1, 2:3, 2:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 11.02.2017, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Střed (ČR) • 34. kolo

59:43
    Tutovka Vajgaru Černý se štěstím lapil tutovku Šalamouna s Jašou.

57:15
    Icing hostů.

55:56
    Další trma vrma před Formánkem.

55:43
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    LIB:OR BEZDĚK dokázal neslanou hradeckou přesilovku haleptat a je to 5:5.

53:45
    Oddechový čas pro domácí.

53:45
    Tomáš Plachý dvě minuty za podražení aktivního Jana Jindry.

51:44

49:35
    Zdeněk Hrouda dvě minuty za vysokou hůl.

49:00
    Formánek drží hradecké akci.

45:33
    JAN JINDRA vstřelil rozdílovou branku. Asistence Patrik Červený.

43:05
    Hosté jsou aktivní, domácí malinko zalezlí.

40:01

40:00

39:59
    Zazvonila tyčka hradecké branky.

39:55
    Do konce přesilovky zbývaly jen vteřiny a TOMÁŠ PLACHÝ využil zmatků v lehce nervozním závěru. Asistence Vysloužil a Bezděk.

38:22
    Dvě minuty za vysokou hůl pro Dominika Šalamouna.

37:49
    Beran se Šalamounem v obrovské šanci. Puk skákal brankovištěm.

36:49
    Formánek zlikvidoval tutovku Hadravům.

35:48

33:47
    Beran faulován, Jelínek dvě minuty za podražení.

32:26
    Domácí v plném počtu. Zodpovědně ubráněno.

30:26
    Tomáš Kohút dvě minuty za podražení.

28:58
    Oddechový čas pro hosty.

28:58
    ALEŠ FURCH zametl puk bekendem za bezmocného brankáře hostů. Bez asistence.

26:13
    Přesilovku sice domácí nevyužili, ale DAVID KOHÚT, přesto srovnává. Asistence Furch a Košťál.

24:06
    Petr Votápek dvě minuty za hákování.

23:59
    Hradecká obrana si koledovala, Votápek našel MIROSLAVA KOPICE, který z první propálil Formánka.

23:13
    Domácí jsou bez šťávy, Filip Kasalý v šanci.

20:51
    MARTIN HADRAVA ve vlastním oslabení si vychutnal po pasu Marka Hadravy brankáře Formánka.

20:01

Druhá třetina startuje cca v 18:43 a domácí Vajgar do ní vstoupí přesilovkou v trvání 108 vteřin.

V první třetině jsme viděli tři branky, které se poskládaly snad do jedné minuty. Vajgar šel do vedení tretou Straky, hostujíí Martin Hadrava srovnal, aby obratem vrátil Vajgaru vedení Zdeněk Hrouda.

13:06
    Jako na houpačce a ZDENĚK HROUDA vrací domácím barvám vedení. Asistence David Jaša,.

12:52
    MAREK HADRAVA obratem srovnává po hrubce hradecké obrany. Asistence přineseme později.

12:20
    ADOLF STRAKA dostal puk z první vlny a nad lapačku propálil Martina Černého. Asistence Aleš Furch.

10:15
    Formánek drží domácí barvy, tutovka Filipa Kasalého končí v rukavici hradeckého brankáře.

07:55
    Formánek chytá Plachého ránu z první hned pu buly.

07:41
    Pípal vedle.

07:06

06:30
    Hosté ve čtyřech,.

06:15
    Furchova dělovka končí u Martina Černého.

05:03
    Petr Votápek dvě minuty za podražení. Domácí mají velkou šanci otevřít skóre.

04:28
    Dominik Kasalý dvě minuty za krosček.

03:29
    Martin Hadrava v tutovce při akci dvou na jednoho. Formánek parádně.