Havířov – Třinec 4:3 (po pr.)
AZ Havířov
4:3 (0:2, 2:1, 1:0 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 11.02.2017, 13:15 • K&K PNEU Aréna Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

AZ tak letos poprvé poráží Oceláře a potvrzuje dobrou formu z poslední doby.

Ode mne je to pro dnešek vše napočtenou u dalších onlajnů. (15:23:59)

61:43
    Havířov právě vstřelil branku!
    AZ rozhoduje o vítězství v prodloužení. První dvě šance havířovských ještě Švančara vychytal, ale v dalším náporu už na dorážku JIŘÍHO HRČKA nedosáhl. Asistence Daniel Tomeček a Vojtěch Pindel.

60:01

Ve třetí třetině domácí po velkém úsilí vyrovnali a zápas tak jde do prodloužení.

60:00

59:53
    Domácí se už do zakončení nedostali a hosté jsou v plném počtu.

59:39
    Vhazování před Kučerou.

59:20
    AZeťáci ztratili puk na útočné modré a třinečtí jej posílají do bezpečí.

58:49

58:06
    Hrčkova střela od modré málem skončila v brance, Švančara zasahoval až na poslední chvíli a se štěstím vytěsnil puk mimo.

57:53
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Konderla – 2 min., nedovolené bránění + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Jurzyca.

57:30
    Srníčkovi střela nesedla a puk letěl na Šemberu pomalým obloučkem, domácí gólman tak neměl problém jej vyrazit do rohu.

57:03
    AZ se osvobozuje.

56:49
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Wawrzckiewicz – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

55:44

55:12
    Druhá část přesilovky AZetu nevychází.

54:47
    Hosté se osvobozují.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 24. Pindel, 24. Wawrzckiewicz (Tomeček, Dabrowski), 54. Wawrzckiewicz (Pavelek), 62. Hrček (Tomeček, Pindel) – 6. Chovaniak (Konderla), 7. Wardas (Králík), 33. Marguš (Srníček, Rybnikár)

AZ Havířov: Šembera (Štipčák) – Dabrowski, Koubek, Frančiak, Thiel, Grygar, Hrček, Macurák – Pavelek, Čienčala, Tomeček, Wawrzckiewicz, Dufek, Pindel, Stromko, Szturc, Byčkov, Revaj
    HC Oceláři Třinec: Švančara (Kučera) – Mituchovič, Konderla, Srníček, Wantulok, Weber, Chovaniak – Králík, Čmiel, Kašpárek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Marguš, Lerchová, Mikler, Rybnikář, Mikler

Rozhodčí: Cabák – Poruba, Hykel