Litoměřice – Karlovy Vary B 3:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary B
Sobota 11.02.2017, 15:15 • Kalich Arena, Litoměřice • Regionální liga mladšího dorostu • Nadstavba ČR

V Litoměřicích je dohráno! Hostům se sice povedlo ve třetí třetině utkání zdramatizovat, nicméně všechny body si i přes to nechávají doma Litoměřičtí. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný a ničím nerušený zbytek sobotního večera. Na počtenou! (17:13:30)

59:20
    Utkání se dohrává v obranném pásmu Sokolova, kam se nyní hra po icingu zase vrátí.

57:38
    Lukáš Landa byl teď ve středním pásmu hodně nevybíravě sestřelen, Matěj Mašek (KVB) si v dnešním zápase už neškrtne. Od sudích si za úder do oblasti hlavy a krku vysloužil dvouminutový menší trest a desetiminutový osobák k tomu.

56:58
    Tři minuty před koncem si obě mužstva vyzkouší hru ve čtyřech. Současně jsou vyloučeni Jan Smola (LTM) za vysokou hůl a Pavel Radaušer (KVB) za držení.

56:12
    Ihned po vhazování se rozhodl reflexy maskovaného muže v domácí kleci proklepnout Hadáček, Kohout ale zůstal ve střehu.

55:45
    Hosté si očividně uvědomují, že na vyrovnání už jim moc času nezbývá. Kohout v poslední půlminutě musel likvidovat nejméně tři střely soupeře.

54:24
    Hák si bere za Kohoutovou klecí kotouč na svou hokejku, momentálně čeká, až jeho spoluhráči vystřídají.

53:10
    Že bychom v posledních minutách sledovali nějak zvlášť záživnou podívanou, se rozhodně říci nedá. Hraje se hlavně ve středním pásmu, přičemž hru momentálně doprovází nepřesnosti.

51:38
    Ani nyní se kališníkům nedařilo početní výhodu přetavit v gól.

50:27
    Neudeker se na modré čáře chopil puku a poslal jej přímo do brusle bránícího Ševčíka, od které se odrazil nad Charvátovu klec. Z této situace mohl být poměrně kuriózní vlastenec, chybělo pár centimetrů.

49:38
    Další vyloučení Sokolova. Martin Uxa (KVB) se vrací zpět na trestnou lavici, tentokrát si dvouminutový pobyt vysloužil hrubostí.

48:45
    Martin Uxa je na ledě, Sokolov je v plném počtu.

47:53
    Tahle přesilovka se Litoměřicím příliš nedaří, hosté zatím působí jako úplně vyměnění.

46:45
    Martin Uxa (KVB) je vyloučen za držení, Litoměřičtí mají šanci se opět dostat do pohodlného náskoku.

45:51
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tak pozor, třetí třetina dnešního utkání bude dramatická. Sokolovští zapnuli motory na sto deset procent a nyní prohrávají už pouze o jediný gól. Tentokrát byl úspěšným střelcem PETR HRŮŠA. Asistence: Oliver Ouhrabka, Josef Hadáček.

45:03
    Litoměřičtí usnuli na vavřínech a začínají za to platit. Ve středním pásmu se ke kotouči dostal MATĚJ MAŠEK, hbitě se oprostil od jednoho z obránců a v úniku zavěsil do Kohoutovy branky. Bez asistence.

43:57
    Více ze hry mají momentálně hosté, kališníci je ale zvládají držet na uzdě.

43:07
    Mašek hledal před brankou Ševčíka, toho však rychlým vypíchnutím zneškodnil dojíždějící bek Litoměřic.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 6. Mynařík (Čichovský), 29. Neudeker (Smola, Macel), 34. Neudeker – 46. Mašek, 46. Hrůša (Ouhrabka, Hadáček)

HC Stadion Litoměřice: Kohout (Kühn) – Hák, Hozák, Cornová, Domin, Vízner, France (A), Kříž, Čapek (A) – Mynařík, Macel, Horešovský, Klepetko, Krocker, Smola (C), Landa, Sluka, Čichovský, Neudeker, Bartoníček.
    Hlavní trenér: Martin Tvrzník.

HC Energie Karlovy Vary B: Charvát (Pitoňák) – Uxa, Botoš, Stangar, Radaušer, Ševčík, Braný – Stránský, Dimitrov, Hrůša, Ouhrabka, Troch (A), Hadáček (C), Mareček, Mašek.
    Hlavní trenér: Bohumír Sapoušek.

Rozhodčí: Michajličenko ml. – Holada, Lichtenberk.