Ústí n. L. – Liberec jun. 7:1 (kon.) | Žižkov – Příbram 1:3 (kon.) | Pardubice – Dobrovice 2:1 (kon.)
Trenčín – Třinec 2:0 (kon.) | Sokolov – Bayern Hof 3:0 (kon.) | Ružomberok – Nitra 1:0 (kon.)
Sparta – Žilina 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Zlín 0:0 (kon.) | Vlašim – Jablonec 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Táborsko 2:0 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 5:0 (kon.) | Trnava – Ostrava 2:2 (kon.)
Liberec – Jihlava 2:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
7:1 (5:0)
FC Slovan Liberec junioři
Sobota 11.02.2017, 10:30Přípravný zápas

Ohlasy trenérů:

Pavel Čapek, Liberec: "Pro nás to byla velmi dobrá konfrontace, byli jsme dobře posílení a nezvládli jsme vůbec hru v prvním poločase, kde jsme byli horším týmem. Ústí bylo naopak lepším týmem, druhý poločas už byl z naší strany lepší, ale jak jsem říkal, škoda toho prvního poločasu."

Jiří Skála, Ústí n.L:. "Juniorka Liberce přijela doplněna o dva zkušené hráče z "A" týmu, naše hra byla v prvním poločase rozhodně lepší, než ta ve druhém. Musím přiznat, že kluci z Liberce otočili na jiné obrátky ve druhé půli, byli aktivnější. Pro nás dobrá příprava, jsme rádi že jsme si zahráli, takže utkání splnilo to, co jsme chtěli." (13:00:07)

90

85
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkali čestného úspěchu, první zásah juniorů Liberec zaznamenal MILAN KERBR – 7:1.

83
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Gólové hody nekončí, sedmý gól domácích přidává PAVEL MOULIS – 7:0.

75
    JIŘÍ MISKOVIČ zvyšuje na 6:0 a dokonává tak hattrick – 6:0.

69
    Brabcova střela, kterou tečoval domácí Procházka končí na břevně domácí branky!

67
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec junioři: ze hřiště odchází Machuča, přichází Dudek.

63
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Martykán, přichází Peterka.

63
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Gilián, přichází Zeman.

63
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Pimpara, přichází Zukič.

60
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec junioři: ze hřiště odchází Doležal, přichází Vrabec.

55
    Utkání zatím další branky nepřináší.

50
    Hostující Liberec si vytváří nápor, zatím se mu ale nepovedlo snížit skóre.

47
    Oba týmy o poločasové pauze provedly několik změn v sestavě, viz "sestavy".

46

Po prvním poločase vede Ústí nad juniorkou Liberce 5:0. Výsledek hovoří za vše. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

45

43
    Po přesném pasu Poučka se prosazuje DANIEL PROCHÁZKA – 5:0.

27
    Ústí vede už o čtyři góly, další zásah přidal JIŘÍ MISKOVIČ.

Jakub Šlechta

Branky: 15. Pouček, 18. Miskovič, 23. Pouček, 27. Miskovič, 43. Procházka, 75. Miskovič, 83. Moulis – 85. Kerbr

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Zacharda (46. Tvrdoň) – Gilián (63. Zeman), Pimpara (63. Zukič), Vaněk (46. Seidl), Šnirc (46. Leibl) – Kateřiňák, Martykán (63. Peterka) – Moulis, Miškovič, Procházka – Pouček (46. Jindráček).
    FC Slovan Liberec junioři: Konečný – Kazda (46. Baláž), Kubiškin (46. Blažek), Chlumecký (46. Šustr), Kerbr – Machuča (67. Dudek), Vujčič (46. Doležal – 60. Vrabec) – Barac, Bartl, Heppner – Micovčák.