6:0 (4:0, 2:0, 0:0)
PZ Kladno
Neděle 12.02.2017, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 10. kola nadstavbové části ELIOD extraligy mladšího dorostu mezi chomutovskými Piráty a kladenským PZ.

Piráti Chomutov se momentálně nachází v tabulce na druhé příčce s devětačtyřiceti body. Po třiceti odehraných zápasech mají na svém kontě 13 výher v řádné hrací době, 4 výhry po prodloužení či nájezdech, 2 prohry po prodloužení či nájezdech a 1 proher v řádné hrací době. Doma zatím Piráti odehráli patnáct zápasů, ze kterých 5x vyhráli v řádné hrací době, 2x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 2x prohráli po prodloužení či nájezdech a 5x prohráli v řádné hrací době.

PZ Kladno

PZ Kladno se momentálně nachází v tabulce na čtvrté příčce s třiatřiceti body. Po jednatřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 9 výher v řádné hrací době, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 2 prohry po prodloužení či nájezdech a 18 proher v řádné hrací době. Venku zatím PZ Kladno odehrálo šestnáct zápasů, ze kterých 4x vyhrálo v řádné hrací době, 2x vyhrálo po prodloužení či nájezdech, 1x prohráli po nájezdech a 9x prohráli v řádné hrací době.

PZ Kladno – Piráti Chomutov 0:8

Piráti Chomutov: Svoboda (Kufa) – Vaněk, Ferbas, Matějka, Machyňa, Kastner, Klika, Psar- Králíček, Harkabus, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Prokop, Holka, Benda, Vlach, Koláček, Gut, Vrhel

PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Jan Vokurka, Kulich, Volráb – Hrubý, Kraus, Ploch, Darsa, Petrus, Turek, Pejchal, Brabec, Jiří Vokurka, Černý, Čermák

Rozhodčí: Knapík – Tichý, Goltsch.

00:01

00:05
    Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a s kotoučem se ihned ženou do útočného pásma.

00:36
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dominik Vaněk – 2 min., vražení na hrazení).

01:20
    Hosté sice kotouč drží v útočném pásmu, ale nikdo z nich se zatím ke střele neodhodlal.

01:30
    Hostům byl teď navíc odpískán ofsajd a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

02:03
    Domácí vyhazují a mohou tak jít pohodlně vystřídat.

02:36

02:56
    Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

03:20
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Pulce.

03:47
    Kraus jen lehce nahodil kotouč na branku z levého kruhu. Svoboda si s tímto nahozením pohodlně poradil.

04:24
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Richard Hrubýfaul kolenem – 2 min., pád pod nohy).

04:36
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí využívají přesilovku a vedou 1:0! ERIC MEŽNAR převzal kotouč u pravého mantinelu. Následně si s ním sjel do středu kluziště, odkud nechytatelnou střelou pod horní tyčku nedal Pulcovi sebemenší šanci zasáhnout. Asistence: Roman Psar.

05:30
    Pejchal střelou z levého kruhu nijak neohrozil branku soupeře.

06:31
    Vrhel střelou od modré nijak neohrozil Pulce.

06:43
    Gut utrpěl po srážce u mantinelu nějaké zdravotní potíže a musel tak být ošetřen.

06:43
    Gut ale vypadá být v pořádku a v utkání tak bude pokračovat.

07:19
    Psar jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel se svými spoluhráči střídat.

07:50
    Šafránek se dostal ke střele těsně před Pulcem. Ten však nyní podržel svůj tým.

07:50
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Prokop – 2 min., sekání).

08:03
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Pulcem.

08:23
    Darsa tak dlouho držel kotouč za brankou soupeře, až o něj přišel.

09:25
    Turek vyslal na branku střelu z levého kruhu, kterou ale branku soupeře přestřelil.

09:50

10:30
    Šafránek dostal skvělou přihrávku zpoza branky. Tísněn jedním z protihráčů ale vystřelit nedokázal.

11:16
    Ploch pouze protečoval kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

11:48
    Mežnar se natlačil s kotoučem před Pulce. Ten ale si lehl na led a puk zalehl.

12:07
    Turek se dostal podél pravého mantinelu až před Svobodu. Ten však jeho pokus mezi betony skvěle vyrazil mimo tři tyče.

12:31
    Domácí vedou už 2:0! MICHAEL HOFRICHTER vybojoval kotouč v útočném pásmu a následnou střelou z pravého kruhu ke vzdálenější tyči nedal Pulcovi šanci zasáhnout. Asistence: Bez asistence.

12:41
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

13:18
    Šafránek upadl v útočném pásmu a o kotouč tak přišel.

13:52
    Gut jedovatou střelou z pravého kruhu minul levý horního roh Pulcovy branky jen o milimetry.

14:46
    Turkovu střelu z pravého kruhu Svoboda pohodlně chytil.

15:22
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jan Vokurka – 2 min., hrubost).

15:39
    Hostům se podařilo vyhodit a mohou tak jít pohodlně vystřídat.

15:58
    Domácí využívají další přesilovku a vedou už 3:0! JAN PROKOP se dostal ke kotouči v levém kruhu, odkud se střelou ke vzdálenější tyči nemýlil. Asistence: Jan Klika a Jan Šafránek.

16:36
    Domácí teď dokázali vsítit branku, kterou ale hlavní sudí neuznává z důvodu toho, že kotouč přešel brankovou čáru až po odpískání.

17:17
    A už je to 4:0! Harkabus vracel kotouč do brankoviště od levého mantinelu. Puk se snažil zachytit Pulec, ale nepovedlo se mu to a ke kotouči se tak dostal TOBIÁŠ HOLKA, který se následnou střelou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Matěj Harkabus.

18:03
    Domácí jsou momentálně jasně lepším týmem a svého soupeře přehrávají.

18:15
    Pejchal se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale dokázal Svoboda vyrazit svou lapačkou nad branku.

19:00
    Poslední minutka první třetiny.

19:13
    Mežnar svou střelou z pravého kruhu branku soupeře netrefil.

20:00

První třetina je za námi. Domácí byli v první třetině jasně lepším týmem a zaslouženě jí tak vyhráli 4:0! Domácí se dostali do vedení už v páté minutě, když se střelecky prosadil Mežnar. Následně se ještě postupně trefili Hofrichter, Prokop a Holka. Piráti tak vedou po první třetině jednoznačně 4:0!

Další třetina začne přibližně v 12:46.

20:01

20:05
    Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a kotouč ihned nahazují do útočného pásma.

21:02
    Benda zajímavou střelou z mezikruží nevyzrál na Pulce.

21:42
    Vrhel střelou z velkého úhlu neměl šanci prostřelit Pulce.

22:22
    Kastner napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus ale skončil mimo tři tyče.

23:28
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

24:24
    Domácí opět navyšují své vedení! MICHAL GUT se dostal ke střele z mezikruží a svou přesnou střelou do pravého horního růžku branky zvyšuje náskok svého týmu na pětibrankový. Asistence: Jan Prokop.

25:14
    A další gól v síti hostů! Autorem branky je ERIC MEŽNAR, který tak dnes vstřelil už druhý gól. Asistence: Josef Koláček a Jan Šafránek.

25:14
    Hosté střídají brankáře. Místo Adama Pulce nastupuje do branky Luboš Novotný.

26:31
    Stanislav Vrhel zůstal ležet na ledě po jednom ze soubojů u levého mantinelu, ale za pomoci svých spoluhráčů nakonec dojel na střídačku a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.

27:10
    Kastner napřáhl ke střele od modré, kterou ale Novotný v pohodě chytil.

27:23
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Novotného.

27:39
    Psar napřáhl ke střele od modré. Svým pokusem ale trefil pouze jednoho z obránců.

28:45
    Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.

29:18
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Ondřej Volráb – 2 min., hákování).

29:44
    Machyňa střelou z levého kruhu trefil pouze jednoho z protihráčů.

30:50
    Mežnar převzal kotouč za vlastní brankou. Následně se dostal až ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě.

31:17

31:24
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Matěj Čermák – 2 min., napadení).

31:46
    Hostům se podařilo vyhodit a mohou tak jít střídat.

32:52
    Domácí se vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

33:24

33:41
    Gut vyslal na branku střelu z mezikruží, kterou ale Novotný dokázal chytit.

34:09
    Matěj Čermák se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Svobodu, kterého ale překonat nedokázal!

35:15
    Koláček se dostal ke střele z mezikruží. Jeho střelecký pokus ale zablokoval jeden z protihráčů.

36:39
    Čermák se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale nenadělal Svobodovi větší potíže.

37:55

38:13
    Mežnar tvrdou střelou z mezikruží minul branku soupeře.

39:00
    Poslední minutka druhé třetiny.

40:00

Druhá třetina je za námi. Domácí vstoupili do druhé třetině opět velice aktivně a už v pětadvacáté minutě dokázali vstřelit pátou branku. Autorem této branky byl Michal Gut. O minutu později se prosadil dnes již podruhé Eric Mežnar a domácí tak vedli už 6:0! Do konce druhé třetiny jsme už žádnou branku nezaznamenali a domácí tak vedou po dvou třetinách 6:0.

Další třetina začne přibližně v 13:31.

40:01

40:14
    Hosté teď vymysleli směrem dopředu hezkou akci, na jejímž konci byl Volráb. Tomu však příliš nesedla střelou, kterou trefil pouze jednoho z protihráčů.

41:37
    Jan Vokurka se prokličkoval s kotoučem do útočného pásma, kde byl však faulován a hosté si zahrají přesilovku.

41:40
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dominik Ferbas – 2 min., hákování).

42:44
    Hosté kombinují s kotoučem v útočném pásmu, ale ke střele se ještě nikdo z nich neodhodlal.

43:20
    Domácí dokázali vyhodit a mohou tak jít vystřídat.

43:40

44:07
    Matějka vyslal na branku střelu od modré, kterou ale branku soupeře přestřelil.

45:22

45:50
    Jan Vokurka napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus ale skončil mimo tři tyče.

46:57
    Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu a svého soupeře přehrávají.

47:19
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Ondřej Volráb – 2 min., faul kolenem).

47:37
    Psar střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

48:01
    Čermák se dostal ve vlastním oslabení ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale skončil nad brankou.

48:07
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Eric Mežnar – 2 min., sekání).

48:17
    Jan Prokop se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Novotného, kterého ale nedokázal překonat.

49:19

49:32
    Kraus střelou z levého kruhu nijak nevyděsil Svobodu.

50:07

51:10
    Darsa jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.

51:49
    Prokop vyslal na branku jedovatou střelu z mezikruží, kterou ale trefil pouze lapačku připraveného Novotného.

52:53
    Momentálně se hraje ve velice poklidném tempu. Domácí jsou vice u kotouče, ale dopředu se příliš neženou.

53:56

54:40
    Petrus se s kotoučem skvěle prokličkoval až před Svobodu. Jeho následný střelecký pokus ale skončil jen nad brankou.

55:53
    Králíček vyslal na branku střelu od modré, se kterou ale neměl Novotný větší potíže.

55:53
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Kryštof Pejchal – 2 min., podražení).

56:33
    Domácí se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

56:44
    Mežnar vyslal na branku střelu z pravého kruhu, kterou ale našel jen lapačku připraveného Novotného.

57:22
    Matějka tvrdou střelou od modré nedokázal prostřelit Novotného.

57:54

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

58:26
    Michael Hofrichter teď spálil obrovskou šanci, když se ocitl u kotouče zcela osamocen před Novotným. Kladenský brankář si ale s jeho následným střeleckým pokusem dokázal poradit.

Dnešní utkání je za námi. Piráti byli v dnešním utkání jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 6:0! O branky se dnes postupně postarali Mežnar, Hofrichter, Prokop, Holka, Gut a Mežnar.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (13:59:08)

Martin Penker

Branky a nahrávky: 5. Mežnar (Psar), 13. Hofrichter, 16. Prokop (Klika, Šafránek), 18. Holka (Harkabus), 25. Gut (Prokop), 26. Mežnar (Koláček, Šafránek)

PZ Kladno: Pulec (26. Novotný) – Jan Vokurka, Kulich, Volráb – Hrubý, Kraus, Ploch, Darsa, Petrus, Turek, Pejchal, Brabec, Jiří Vokurka, Černý, Čermák

Rozhodčí: Knapík – Tichý, Goltsch