Barys – Novosibirsk 2:1 (po pr.) | Jekatěrinburg – Novokuzněck 7:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Omsk 2:3 (po pr.)
Ufa – Kazaň 3:1 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Soči 4:3 (kon.)
Minsk – Toljatti 8:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Jokerit – Nižněkamsk 3:2 (po pr.)
Petrohrad – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Viťaz – Kunlun 5:3 (kon.) | Záhřeb – HC Slovan 4:5 (po pr.)

Vojtěch Polák (CER) 0+1 (19:34:06)

Zápas byl poměrně vyrovnaný. Bohužel pro domácí prohrou, kteří dnes nezvládli využít ani jednu přesilovou hru. Následně, kdy byly kostky vrženy udeřil z čistého nebe DMITRI KAGARLICKIJ, který ve vlastním oslabení poslal zápas do prodloužení.

Torpedo právě vstřelilo branku!
    Prodloužení netrvalo příliš dlouho a je rozhodnuto! Sjomin zavezl puk do třetiny a náhle viděl rozjetého KASPARSE DAUGAVINŠEVA, který vyhrál osobní souboj a po skvělé kličce vyhrává zápas. Asistence: Dmitrij Sjomin.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    57:42 Dmitrij KAGARLICKIJ - 2:2

57:42
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Zápas vypadal už rozhodnutý, ale záhy přišel blesk z čistého nebe a je vyrovnáno! DMITRI KAGARLICKIJ vybojoval puk u pravého mantinelu a posunul ho do středního pásma, kde už byl rozjetý Polák a na útočné modré propašoval puk na Kagarlickije, který překonal Birjukova! Asistence: Vojtěch Polák.

57:33
    Domácím se šance na vyrovnání ztenčily na minimum po faulu Ježova. (Držení hole).

56:23

56:15
    Domácím se nedaří a čas není na jejich straně.

55:13
    Usazený Čerepovec zaváhal a sám se vyhazuje z útočné třetiny.

54:23
    Butler tvrdě srazil Kagarlicjkije kolenem a v rychlosti spěchal na trestnou lavici. Pravděpodobně viděl lavinu černých dresů, které chtěly srovnat účty.

53:50
    McMillan se vymanil zpoza branky a pokusil se nahodit puk do brankoviště, ale puk jen prolétl.

53:27
    Mozer odchází na střídačku naštvaný, po nevydařené střele.

52:00
    Po střele z modré končí puk v Birjukově výstroji. Vhazovat se bude po jeho levici.

51:40
    Domácím se pomalu a jistě krátí čas. Obrana Novgorodu je dnes velmi zodpovědná.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 37. Vovčenko, 58. Kagarlickij (V. Polák) – 27. Frolov (Daugavinš, D. Sjomin), 38. Ashton (Butler, Želdakov), 61. Daugavinš (D. Sjomin)

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Jevsejenkov, D. Ježov (A), Kudako, Masuhr, Sizov, Stasenko (C), Wilson – Avcin, Vovčenko, Kagarlickij – Karlin, Kodola, Lapin – Monachov, Mons, V. Polák – Trubačjov (A), Truňov, P. Černov – Ugarov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: M. Birjukov (Proskurjakov) – Jegoršev, Aljajev, I. Višněvskij, Barancev, Želdakov, Děrljuk, Kurbatov – Butler, Ashton, McMillan – Daugavinš, D. Sjomin, Frolov (A) – Žerděv, Galuzin (A), A. Potapov (C) – Mozer, Norman, Urakov.