Opava – Poruba 2011 2:3 (po pr.)
HK Opava
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Úterý 14.02.2017, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 38. kolo

63:16
    Poruba právě vstřelila branku!
    Tak tohle bude hodně mrzet. Jakub Urbisch se jal rozehrávky, za což ho vytrestal JAKUB ILLÉŠ poté, co se domácí brankář nestihl vrátit do brány.
    Asistence: Ondřej Slováček.

59:56
    Tak teď Urbisch skutečně čaroval! Porubští se ještě pokoušeli tečovat nebezpečnou střelu, ale díky brilantnímu zákroku domácího gólmana se scénář z posledního společného utkání napodobovat nebude.

54:47
    Vzhledem k tomu, jak jsou momentálně Porubští při chuti, z tlampače se pro Opavské ozývá nemilá zpráva. Na trestné lavici se na dvě minuty zdrží Zdeněk Pavelek, který je vyloučen za držení.

51:57
    David Zachar se dostal před opavskou svatyni, se svou střelou se ale neunáhlil a raději puk poslal na MARKA KALUŽU, jehož odražená střela poté zapadla do domácí brány.
    Asistence: David Zachar a Dominik Kafka.

46:11
    Kafka zahrozil a už odjíždí na trestnou. Rozhodčí mu nebude tolerovat nedovolené bránění, za které si odpočine na dvě minuty.

45:10
    Opava nyní nebude moct dvě minuty počítat s Lukášem Černý, který se za sekání odebere na trestnou lavici.

39:51
    Opava právě vstřelila branku!
    Opavští využívají přesilovky a Porubu za její faul trestají dalším gólem, který zasadil BOHUMIL HERMAN přesně k tyči. Asistence: Zdeněk Pavelek.

38:54
    Počty na ledě jsou vyrovnané. Na lavici hanby míří Jan Dresler (POR), na dvě minuty za držení protihráče.

37:06
    Za vražení na hrazení odjíždí na trestnou lavici Lukáš Černý (OPA), stráví v boxu trestoměřičů dvě minuty.

29:15
    Rozhodčí už singalizoval vyloučení na straně Poruby, pak se ale k puku dostal ALEŠ KILNAR, na jehož ránu do spodní části porubské brány Čech nestihl zareagovat.
    Asistence: Jiří Šindelář a Bohumil Herman.

26:11
    Tak tohle je pro domácí celek nepříjemná situace. Chystal se soupeře potrápit za jeho nedisciplinovanost a namísto toho inkasoval první gól, o který se přesnou trefou zasadil TOMÁŠ JÁCHYM. Asistence: David Zachar.

25:59
    Za držení míří na trestnou lavici na dvě minuty Marek Kaluza (POR).

17:48
    Za sekání si odpyká dvouminutový trest David Galvas (OPA).

17:32
    Vaněk s Kafkou předvedli pohlednou a nebezpečnou kombinaci, na jejímž konci byl ještě hezčí zákrok Jakuba Urbische.

13:53
    Porubě se nabízí další přesilovka. Za trestoměřiči míří Zdeněk Pavelek (OPA) na dvě minuty za podražení,

10:41
    Za držení stráví dvě minutky na trestné lavici Aleš Kilnar (OPA).

08:00
    Druhé vyloučení v tomto zápase bude rovněž za hákování. Na trestnou lavici odjíždí Tomáš Jáchym (POR), který se zdrží na dvě minuty.

03:43
    Hosté se dostali přímo k domácímu brankáři, který zastavil jednu ze střel svými betony. Doklepnout mu puk za záda mohl ještě Sedlář, ale nezdařilo se.

01:05
    Slavík (OPA) hákoval rozjetého Zachara a odpyká si za to dvě minuty na trestné lavici.

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 30. Kilnar (Šindelář, Herman), 40. Herman (Pavelek) – 27. Jáchym (Zachar), 52. Kaluža (Zachar, Kafka), 64. Illéš (Slováček)

HK Opava: Wanecki (Urbisch) – Galvas, Černý T., Slavík, Tuma, Mosler, Šindelář, Holík – Wolf, Polok (A), Selingr (C), Kilnar, Fedor, Vítek, Pavelek, Černý L., Štindl, Rousek, Sysala, Herman
    HC RT TORAX Poruba 2011: Pútec (Čech) – Rudl, Dresler, Adamík, Puškár, Kaluža, Bail, Puzič, Peslar – Ballner, Kafka, Piecha, Seidler, Illéš, Orság, Jáchym, Slováček, Zachar, Sedlář, Vaněk, Tomčák

Rozhodčí: Koziol – Gančarčík, Konvička