Poprad – Nitra 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 4:5 (kon.) | Košice – Martin 3:2 (1:0 po s.n.)
Banská Bystrica – Žilina 4:1 (kon.) | Nové Zámky – Trenčín 3:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Košice
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
HK VITAR Martin
sk Úterý 14.02.2017, 17:30 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR) • 45. kolo

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi HC Košice a MHC Martin, po výsledku 3:2 pp a sn sa z výhry na horúcom košickom ľade teší domáci celok.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (20:05:56)

Tibor VARGA - 3:2

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Košice. Rozhodol o tom TIBOR VARGA.

3. série
    1:0
    Kopřiva chytá, je koniec.

3. série
    1:0
    Tibor Varga z ľavej strany a Košice sú na koni!

2. série
    0:0
    Nedal ani Pokrivčák.

2. série
    0:0
    Bicek to chcel poslať Corbeilovi pomedzi betóny, avšak takto neuspel.

1. série
    0:0
    Surovka Kopřivu neprekvapil, puk poslal len do neho.

1. série
    0:0
    Peter Bartoš išiel do bekhendového blafáku – neuspel.

Samostatné nájazdy začínajú.

Nasledovať bude úprava ľadovej plochy, po tej prídu na rad samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:59
    Oddychový čas hostí.

64:05
    Posledná minúta predĺženia, Martin stráži červenú čiaru. Hostia sa už budú chcieť spoliehať na svoje individuálne schopnosti pri samostatných nájazdoch.

63:18
    Šedivého žabka na ľavú stranu, následný strelecký pokus bol betónmi Corbeila včas sklepnutý.

62:20
    Dudáš sa prezentoval individuálnou akciou, keď puk zaviezol pozdĺž celej plochy až do pásma súpera. Tam to skúsil z ľavého krídla a našťastie pre Martin pálil len do plexiskla.

62:08
    Surovkovi puk prepadol popod čepeľ. Hráč Martina sa už chystal na strelu z medzikružia, ktorá by poriadne preverila Kopřivove schopnosti.

61:45
    Hra sa teraz prelieva zo strany na stranu, oba celky by tento zápas radi rozhodli ešte počas predĺženia.

Lukáš Pancurák

Branky a nahrávky: 53. Bicek (T. Varga), 54. Šedivý (Nagy), rozh. náj. Varga – 22. Surovka, 48. Markovič (Heizer, Koyš)