Michalovce – Spišská N. Ves 5:0 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 3:0 (kon.) | Detva – Trnava 3:2 (kon.)
Skalica – Topoľčany 6:5 (po pr.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:0 (1:0, 2:0, 2:0) Stav série: 1:0
HK Spišská Nová Ves
sk Úterý 14.02.2017, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga play-off (SR)

Michalovce v prvom štvrťfinálovom zápase vyhrali doma jasne 5:0. Ďakujeme za pozornosť. (19:16:58)

54:25
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Martin Bdžoch – 2 min., sekanie).

Dnešné stretnutie sleduje 799 divákov.

49:14
    Striedanie v tíme HK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Filip Surák, prichádza Dominik Riečický.

48:53
    Dukla Michalovce dala gól!
    LADISLAV ŠČURKO strieľa svoj druhý gól v tomto zápase!
    Asistencie: Dmitrij Vorobjev a Marcel Šterbák.

46:47
    V tretej tretine sa do štatistík zapisuje aj štvrtá formácia domácich, keď štvrtý gól pridáva IVAN FEDORKO.
    Asistencie: Richard Mráz a Jakub Drábek.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine pridala Dukla dva góly a tak je v pohodlnom vedení 3:0.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

34:54
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Radovan Cútt – 2 min., podrazenie).

31:56
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Daniel Hančák – 2 min., údery + 2 min., údery).
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Michal Findura – 2 min., údery + 2 min., údery).

27:44
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Lukáš Vartovník – 2 min., podrazenie).

26:46
    LADISLAV ŠČURKO pridáva tretí gól Dukly!
    Asistencie: Daniel Hančák a Vladimír Lantoš.

21:12
    Druhú tretinu načínajú domáci rýchlym gólom, o ktorý sa postaral VLADIMÍR LANTOŠ.
    Asistencie: Marcel Šterbák a Ladislav Ščurko.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine sa v presilovke dostali domáci do vedenia po góle Vorobjeva. Strely na bránu 16:6.