New Jersey – Colorado 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 4:0 (kon.) | Toronto – NY Islanders 7:1 (kon.)
Ottawa – Buffalo 2:3 (kon.) | Minnesota – Anaheim 0:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:2 (kon.)
Edmonton – Arizona 5:2 (kon.)
New Jersey Devils
3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
Colorado Avalanche
Středa 15.02.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, dobrou noc! (03:48:07)

Československá stopa
    Pavel Zacha (NJD) – 1 + 0, čas na ledě:14:50.

Tři hvězdy zápasu
    1. Kyle Palmieri (NJD) – 1 +0
    2.Andy Greene (NJD) – 1 + 0
    3. Pavel Zacha (NJD) – 1 + 0

Ve třetí třetině jsme se žádného gólu nedočkali, Colorado bylo aktivnějším týmem v této třetině a snažilo se vyrovnat. Schneider předvedl parádní zákroky a 2 body zůstávají domu v Prudential Center.
    Střely po 3. třetině: NJD – 40, COL – 30.

59:50
    Cammalleri se dostal nikým nerušený k puku, ale uspěchal své rozhodnutí trefit branku z vlastní třetiny a máme tu icing.

59:20
    Lovejoy zblokoval střelu Beuchamina!

59:00
    Puk končí vedle prázdné branky Colorada.

58:30
    Colorado to zkouší se 6ti hráči.

58:10
    Cammalleri sebral kotouč a po pravém mantinelu ujel obraně, jeho střela byla nepřesná.

57:20
    Puk je za brankou Smithe, Devils napadají rozehrávku Avs a šetří čas.

56:40
    Colorado zvyšuje svůj tlak a Devils vyhazují na icing.

56:20
    Zacha si připsal pěkný hit proti Barriemu za branko Colorada.

56:18
    Palmieri vypálil z mezikruží, Smith úspěšný.

55:40
    Landeskogova střela po pár tečích skončila v ochranné síti a následuje komerční přestávka.

55:20
    Devils kombinují za brankou soupeře a šetří cenné vteřinky.

54:30
    Zacha vystihnul nahrávku Colorada, ale puk pouze nahodil do třetiny a jel střídat.

53:00
    Devils po delší době kombinují ve třetině soupeře, Smith si připsal dobrý zákrok proti střele Blandisiho.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 3. Zacha (Noesen, Josefson), 29. A. Greene (Zajac), 37. Palmieri (Hall) – 27. Barberio (Landeskog, Rantanen), 39. Grigorenko (Duchene)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Merrill, Santini, J. Moore, Severson – Hall, Zajac, Palmieri – Wood, Henrique, Cammalleri – Zacha, Josefson, Noesen – Blandisi, Kalinin, Parenteau.
    Colorado Avalanche: J. Smith (Pickard) – Beauchemin, Barrie, Barberio, Zadorov, Ťutin, Goloubef – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Grigorenko, Duchene, Nieto – Comeau, J. Mitchell, Iginla – Söderberg, Colborne, Martinsen.

Rozhodčí: Furlatt, St. Pierre – Nagy, Sericolo

Diváci: 12452