New Jersey – Colorado 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 4:0 (kon.) | Toronto – NY Islanders 7:1 (kon.)
Ottawa – Buffalo 2:3 (kon.) | Minnesota – Anaheim 0:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:2 (kon.)
Edmonton – Arizona 5:2 (kon.)
Edmonton Oilers
5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
Arizona Coyotes
Středa 15.02.2017, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Z mé strany je to už pro tohle utkání úplně vše, budu se zase těšit u dalších textových přenosů. Příjemné středeční ráno přeje Petr Sumbal. (05:55:54)

3. Connor McDavid (EDM) 0+2

Máme za sebou utkání, který nemělo špatnou kvalitu. Arizona, jako jeden z nejhorších týmů NHL dlouho Edmontonu odolávala a dokonce i jednu chvíli vedla. Pak se ale začaly projevovat větší kvality na straně Edmontonu, který ve třetí třetině dvěma brankami rozhodl o svém vítězství 5:2. Olejáři si tak po debaklu s Chicagem spravili náladu, naopak Arizona nedokázala navázat na výhru 5:0 nad Calgary z předchozí noci.

59:55
    Ještě jeden zákrok musel předvést Louis Domingue, se střelou finského útočníka Pakarinena si poradil.

59:30
    Draisaitl naznačil střelu a pak nápaditě přihrál na Slepyševa. Ten ale ani nezakončil, puk mu utekl.

59:00
    Do konce zápasu už zbývá poslední minuta. Na prodloužení to opravdu nevypadá.

57:56
    V závěru předvádí Talbot jeden zákrok za druhým, nyní znovu podržel své mužstvo.

57:19
    Z mezikruží pálil po Goligoského přihrávce Brendan Perlini, znovu ovšem ztroskotal na dnes spolehlivém Talbotovi.

56:14
    Z levé strany pálil na Talbota Jordan Martinook, ten předvedl další úspěšný zákrok.

55:14
    Po přihrávce Ekmana-Larssona pálil z první od modré Burmistrov. Talbot měl mírné potíže, ale ve spolupráci se svou obranou celou situaci ustál.

54:50
    Až nyní se jí povedlo zaměstnat Talbota, ten si však s Riedrovou střelou bez problému poradil.

54:32
    První půlminuta přesilovky Arizoně nevychází, zatím se neusadila v útočném pásmu.

53:54
    Perliny byl faulován, podrazil jej Eric Gryba a musí tak usednout na trestnou lavici.

53:29
    Německý útočník Tobias Rieder zakončoval bekhendem z pravé strany, Cam Talbot měl svou levou tyčku dobře pokrytou.

52:53
    Eberle jen protečoval kotouč do pásma a stejně jako jeho kolegové z formace odchází střídat.

51:56
    Edmonton se dobře brání, nedává Arizoně moc příležitostí, jak vystřelit na branku. Takhle se hlídá tříbrankové vedení.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 23. Draisaitl (Lucic, Klefbom), 24. Hendricks (Letestu, Pakarinen) (TS), 31. Letestu (McDavid, Draisaitl), 43. Klefbom (Slepyšev, Draisaitl), 47. Maroon (McDavid, Klefbom) – 11. Jooris (Ekman-Larsson, Martinook), 24. Hanzal (Domi, Vrbata)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Benning, Sekera, A. Larsson, Klefbom, Gryba, Davidson – Eberle (A), McDavid (C), Maroon – Slepyšev, Draisaitl, Lucic – Kassian, Nugent-Hopkins (A), Caggiula – Pakarinen, Letestu, Hendricks.
    Arizona Coyotes: Domingue (M. Smith) – Schenn, Ekman-Larsson (A), Stone, Goligoski, C. Murphy, Connauton – Vrbata, Hanzal (A), Domi – J. McGinn, Burmistrov, Rieder – Doan (C), Dvorak, Perlini – White, Jooris, Martinook.