Vsetín – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Technika Brno – Poruba 2011 3:4 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 8:1 (kon.)
Klášterec nO – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Sokolov – Děčín 0:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 2:0 (kon.)
NED Hockey Nymburk
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
SC Marimex Kolín
Středa 15.02.2017, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 31. kolo

Já se s vámi loučím, přeji krásný a ničím nerušený zbytek večera. (20:13:29)

Máme tu konec zápasu, který nakonec rozhodl Dominik Barbora. Ten se sám dvakrát prosadil, přičemž v obou případech mu nahrál Karel Bičiště. Domácí vítězí a připisují si tři body do tabulky, Kolín naopak odjíždí s prázdnou a to se týče jak bodové přídělu, tak branek.

53:38
    Nymburk právě vstřelil branku!
    A znovu DOMINIK BARBORA. Ten dokazuje, jak je pro svůj celek důležitý, když sám hned dvakrát během duelu skóruje. Tentokrát si do zařízení našla cestu jeho tvrdá rána během početní výhody domácích. Asistence: Karel Bičiště

45:22
    Pozor máme tu změnu skóre, diváky totiž vytrhl z letargie DOMINIK BARBORA, který tečoval střelu Matěje Hese. Nymburk otevírá gólové účty a vede 1:0! Asistence: Matěj Hes, Karel Bičiště.

40:01

Dnešní utkání sleduje přesně 600 platících diváků, na stadionu jich je však cca o 100 až 150 více.

Stále platí nerozhodné skóre 0:0, nerozhodný stav tak vidíme i po čtyřiceti minutách. Kdo nakonec zvítězí?

40:00

20:01

V první periodě diváci branku neviděli. Oba celky neodcházejí do kabin a okamžitě začne druhá třetina.

20:00

16:32
    Před nymburskou střídačkou se vyštípl kus ledové plochy. Rozhodčí neváhal ukončit z důvodu poškozené ledové plochy první dějství. To bude dohráno po úpravě ledu.

00:01

Utkání plánované na 1. února bylo pro rozsáhlou marodku nymburského týmu odloženo. Jako náhradní termín byla určena středa 15. února.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.