Vsetín – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Technika Brno – Poruba 2011 3:4 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 8:1 (kon.)
Klášterec nO – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Sokolov – Děčín 0:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 2:0 (kon.)
HC Technika Brno
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 15.02.2017, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 42. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, na počtenou! (20:36:56)

Utkání je u konce! Poruba splnila roli favorita a na ledě Techniky vítězí těsně 4:3.

Ve třetí třetině nejprve zvyšoval náskok hostů z mezikruží Illéš, aby v předposlední minutě upravil výsledek do konečné podoby Stehlík. Poruba si na ledě posledního celku připisuje důležité tři body.

59:58
    Zakázané uvolnění Poruby.

59:49
    Domácí se k další střele nedostali ani při hře bez brankáře a na druhé straně akci Poruby zastavil ofsajd.

59:14
    Odehnal dobře nahazoval od modré čáry, ale jeh rána byla ztečována nad branku.

58:46
    Oddechový čas pro domácí.

58:46
    Technika právě vstřelila branku!
    Drama na světě! Čtvrtníček na modré čáře a naslepo nahodil kotouč na brankoviště, kde se zjevil zcela volný ONDŘEJ STEHLÍK a přesnou ranou pod beton Čecha vykřesal pro domácí celek naději – 3:4! Asistence: Jiří Čtvrtníček, Peter Bustin.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Technika je usazena v útočné třetině.

57:16
    Stehlík projel do pásma, přes dvou soupeře se dostal ke střele, ale rána byla zblokována, a tak Čech zasahovat nemusel.

56:26

55:38
    Při další kombinaci Poruby vypálil od modré Kaluža, ale jeho ránu zablokoval Bustin.

54:59
    Jeden z hostů se rychle obtočil kolem branky, Novák však stačil rychle vypíchnout kotouč.

54:26
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Sedláček – 2 min., sekání).

53:17
    Domácím se čas na případné snížení velmi rychle krátí, akci hostů nyní zastavuje ofsajd.

52:45
    Ballner dostal nabito na pravý kruh před poloodkrytou branku, ale Novák se stačil opět pohotově přemístit.

51:35
    V další akci se hnal za kotoučem do pravého rohu Matov, ale nakonec se k němu nedostal.

50:55
    Florek dostával povedenou zadovku od Brzobohatého, ale domácí útočník se k dorážce nedostal.

50:24
    Zachar zahrál ve středním pásmu vysokou holí a hra je opět přerušena.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 6. Stehlík (Bustin), 26. Čtvrtníček (Brzobohatý, Švaňhal), 59. Stehlík (Čtvrtníček, Bustin) – 7. Puzič (Illéš, Dresler), 19. Puzič (Sedlář), 39. Ballner (Piecha), 44. Illéš (Jáchym)

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Šidák, Štancl, Sedlaček S., Vlček, Odehnal "A", Švaňhal – Brzobohatý, Benýšek "A", Biolek, Florek, Stehlík "C", Čtvrtníček, Bustin, Medek, Matov, Látal, Švaňhal

Trenér: Luděk Stehlík

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Putec) Rudl, Dresler, Adamík, Puškár, Kaluža, Bail, Puzič, Peslar – Ballner, Kafka, Piecha "A", Seidler, Illéš, Orság, Jáchym, Slováček, Zachar "C", Sedlář, Vaněk, Tomčák

Trenér: Tomáš Sršeň

Rozhodčí: Děděk – Mikšík, Čelechovský