Vsetín – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Technika Brno – Poruba 2011 3:4 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 8:1 (kon.)
Klášterec nO – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Sokolov – Děčín 0:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 2:0 (kon.)
HC Technika Brno
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 15.02.2017, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 42. kolo

58:46
    Oddechový čas pro domácí.

58:46
    Technika právě vstřelila branku!
    Drama na světě! Čtvrtníček na modré čáře a naslepo nahodil kotouč na brankoviště, kde se zjevil zcela volný ONDŘEJ STEHLÍK a přesnou ranou pod beton Čecha vykřesal pro domácí celek naději – 3:4! Asistence: Jiří Čtvrtníček, Peter Bustin.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Technika je usazena v útočné třetině.

54:26
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Sedláček – 2 min., sekání).

46:45
    Velkou šanci Poruby skvěle zastavil brankář Novk, který se dobře přemístil ke své levé tyči a vyrážečkou odrazil puk do ochranné sítě!

43:22
    Poruba právě vstřelila branku!
    Hosté navyšují svůj náskok! Jáchym projel do pásma, rychle zasekl a z pravé straně našel v mezikruží volného JAKUBA ILLÉŠE, který se z první ranou k tyči nemýlil – 2:4! Asistence: Tomáš Jáchym.

38:53
    Poruba znovu vede! Piech se po pravé straně protáhl do pásma, přebruslil obránce, ale Novák mu puk vypíchl. Ten se však odrazil nešťastně na brankoviště, kde jej do prázdné branky doklepl DAVID BALLNER – 2:3! Asistence: Martin Piecha.

36:28
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Piecha – 2 min., hákování).

32:31
    A další šance hostů, kteří ujeli do přečíslení 2 na 1, ale Orság přihrávku před prázdnou branku nezpracoval!

31:48
    Následně ujel úplně sám na branku Zachar, nic neřešil a zkusil prostřelit Nováka mezi betony, ale ten stihl mezírku uzavřít včas!

31:20
    Kaluža projel do mezikruží, obehrál obránce, ale jeho prudkou střelu zápěstím zastavilo břevno!

27:38
    Benýšek dobře obkroužil branku a nechal kotouč za sebou pro Čtvrtníčka, ale ten poloodkrytou branku trestuhodně minul!

27:10
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Čech – 2 min., nedovolené bránění). Trest odpyká Piecha.

25:12
    Je znovu vyrovnáno! ujel po pravé straně prověřil Čecha prudkou ranou. Hostující brankář vyrazil kotouč jen před sebe, kde byl nejrychleji JIŘÍ ČTVRTNÍČEK a nekompromisně dorazil puk přesně k tyči – 2:2! Asistence: Patrick Brzobohatý, Ondřej Švaňhal.

18:32
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Ballner – 2 min., podražení).

18:25
    Hosté otáčejí skóre. Po přihrávce Sedláře se na kruhu dostal ke kotouči IVAN PUZIČ a přesnou ranou k tyči prostřelil Nováka – 1:2! Asistence: Marek Sedlář.

17:45
    Šance Poruby! Nejprve Seidler netrefil prázdnou branku, aby následně Novák předvedl skvělý zákrok, když kotouč zastavil na brankové čáře lapačkou!

06:16
    Je vyrovnáno! Pěkná akce hostů. Dresler od modré čáry našel přihrávkou Illéše, který dokázal krásným křižným pasem uvolnit na pravém kruhu IVANA PUZIČE, jenž zamířil do pouštěné části branky – 1:1! Asistence: Jakub Illéš, Jan Dresler.

05:35
    Přesilovka pro Porubu. Vyloučen domácí brankář Josef Novák na dvě minuty za nedovolené bránění. Trest odpyká Robin Medek.

05:10
    Domácí jdou do vedení! Bustin ve středním pásmu podržel puk a poslal jej do jízdy na pravé straně rozjetému ONDŘEJI STEHLÍKOVI, jenž z pravého kruhu rychlým švihem trefil prostor pod vyrážečkou brankáře Čecha – 1:0! Asistence: Peter Bustin.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 6. Stehlík (Bustin), 26. Čtvrtníček (Brzobohatý, Švaňhal), 59. Stehlík (Čtvrtníček, Bustin) – 7. Puzič (Illéš, Dresler), 19. Puzič (Sedlář), 39. Ballner (Piecha), 44. Illéš (Jáchym)

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Šidák, Štancl, Sedlaček S., Vlček, Odehnal "A", Švaňhal – Brzobohatý, Benýšek "A", Biolek, Florek, Stehlík "C", Čtvrtníček, Bustin, Medek, Matov, Látal, Švaňhal

Trenér: Luděk Stehlík

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Putec) Rudl, Dresler, Adamík, Puškár, Kaluža, Bail, Puzič, Peslar – Ballner, Kafka, Piecha "A", Seidler, Illéš, Orság, Jáchym, Slováček, Zachar "C", Sedlář, Vaněk, Tomčák

Trenér: Tomáš Sršeň

Rozhodčí: Děděk – Mikšík, Čelechovský