Bayern – Arsenal 5:1 (kon.) | Real Madrid – Neapol 3:1 (kon.)
Real Madrid
3:1 (1:1)
SSC Neapol
Středa 15.02.2017, 20:45 • Estadio Santiago Bernabéu, Madrid • Liga mistrů • Osmifinále

Odvetné utkání se bude hrát 7. března v Itálii. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:44:04)

Rozhodčí Skomina naposledy foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, ve kterém Real Madrid porazil Neapol 3:1. K vidění byl pohledný zápas, který přinesl řadu zajímavých momentů a krásných branek. Do odvety si lepší výchozí pozici zajistil rozhodně Real Madrid, ale pokud bude v odvetném utkání předvádět Neapol takový fotbal, jakým se prezentovala v prvním poločase dnes, tak to bude mít celek ze Španělska ještě možná složité. Neapol se dnes dostala už v 8. minutě do vedení, ale domácí tým o 10 minut později vyrovnal. Do druhého poločasu už se nic závratného nestalo, a tak po prvních 45 minutách nebylo nic jasné. Nicméně Real Madrid do druhé půle nastoupil ve výborné kondici a během 6 minut dokázal otočit zápas ve svůj prospěch a nakonec zvítězil, jak už bylo avizováno, 3:1. Za Real Madrid se trefil Benzema, Kroos a také Casemiro, za Neapol skóroval Insigne.

90+4

90+1
    Ještě se budou hrát 3 minuty, to je čas, který sudí Skomina nastavil nad rámec řádné hrací doby.

88
    Do zápasu nastoupila Neapol v rozestavení 4-3-3, ale závěr utkání dohrává v rozestavení 4-2-3-1.

85
    Marcelo dostal ve velkém vápně přihrávku od Ronalda a poté ze své levačky vypálil střelu ke vzdálenější tyči, avšak tento pokus byl nepřesný a skončil mimo hrací plochu. Rozehrávat bude Reina.

83
    Hamšík si odchází odpočinout na lavičku a místo něj přichází na hřiště Milik.

83
    Přihrávku obdržel úplně volný Modrić, který pálil zpoza vápna, ale jeho rána skončila nad brankou. Brankář Reina vše raději jistil, ale pokud by Modrić mířil přesněji, nejspíš by stejně neuspěl, protože rána to byla vskutku tvrdá.

83
    Carvajal vybojoval roh pro Real Madrid, a tak se Neapol musí pozorně bránit, aby neutrpěla další zásah.

82
    Šanci dnes dostane ještě Morata, který na trávníku nahrazuje Benzemu.
    81. Callejónův gól z ofsajdu

81
    Callejón svému bývalému týmu vstřelil gól, ale sudí tuto branku uznat nemohl, protože se útočník Neapole nacházel v ofsajdu.

79
    Faulovaný byl Callejón, a Neapol tak mohla rozehrát, avšak pro svého soupeře si žádnou záludnost nepřichystala. Hráči Neapole o míč sice přišli, ale podařilo se jim ho získat zpět pro sebe a teď si hledají cestičku k soupeřově brance, ta je však velmi trnitá, protože obrana Realu Madrid funguje jako hodinky.

78
    Real Madrid ve druhém poločase dominuje a vede naprosto zaslouženě.

76
    Máme tu avizované střídání: ze hry odešel James Rodríguez a místo něj nastoupil Lucas Vázquez.

76
    Dries Mertens fauloval a za svůj prohřešek vyfsaosval žlutou kartu.

76
    Druhou změnu v sestavě chystají domácí.

75
    Zieliński zamířil na lavičku a místo něj se do hry dostal Allan.
    73. Šance Jamese Rodrígueze

Lucie Rapantová

Branky: 18. Benzema (Carvajal), 49. Kroos (Ronaldo), 54. Casemiro – 8. L. Insigne (Hamšík)

Karty:   17. Ramos (REA), 52. Modrić (REA) – 38. P. Zieliński (NEA), 76. D. Mertens (NEA)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 11:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 9:12.
    Real Madrid: Navas – Carvajal, Ramos (C) (71. Pepe), Varane, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – James Rodríguez (76. L. Vázquez), Benzema (82. Morata), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Pepe, Nacho Fernández, Kovačić, L. Vázquez, Morata, Isco.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – P. Zieliński (75. Allan), Diawara, Hamšík (C) (83. Milik) – Callejón, D. Mertens, L. Insigne.
    Náhradníci: Rafael Cabral – Giaccherini, Allan, Jorginho, Ch. Maggio, Maksimović, Milik.

Rozhodčí: Skomina – Praprotnik, Vukan
    Úterý 07.03.2017
    Neapol - Real Madrid 1:3

Branky: 24. D. Mertens (Hamšík) – 52. Ramos (Kroos), 57. D. Mertens (Ramos) (vla.), 90+1. Morata (Ronaldo)

Karty:   55. Allan (NEA), 89. Diawara (NEA)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 17:8.