Michalovce – Spišská N. Ves 7:2 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 6:1 (kon.) | Detva – Trnava 2:1 (kon.)
Skalica – Topoľčany 4:3 (po pr.)
HK Skalica
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 2:0
HC Topoľčany
sk Středa 15.02.2017, 18:00 • HANT Aréna, Skalica • 1. liga play-off (SR)

Aj druhý zápas sa musel predlžovať a opäť sa domácim podarilo v predĺžení streliť gól a do Topoľčian tak pôjdu s mečbalom. Ďakujeme za pozornosť. (20:39:23)

66:46
    Skalica dala gól!
    ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ využíva presilovku a rozhoduje o víťazovi zápasu!
    Asistencia: Ľubomír Škápik.

65:49
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (2 min. pre hráčsku lavicu – príliš veľa hráčov na ľade).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

57:06
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Erik Nitriansky – 2 min., napadnutie).

54:32
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Ľuboš Dobrý – 2 min., držanie).

Dnešné stretnutie sleduje 963 divákov.

44:35
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Karel Drahorád – 2 min., podrazenie).

43:47
    Topoľčany dali gól!
    A opäť je vyrovnané, gól strieľa FILIP PEKARČÍK.
    Asistencie: Erik Nitriansky a Ľuboš Dobrý.

41:54
    Presilovku využíva ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ.
    Asistencie: Ľubomír Škápik a Peter Horváth.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

40:00
    Striedanie v tíme HC Topoľčany: z ihriska odchádza Juraj Halo, prichádza Jozef Račko.

40:00
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Dávid Priganc – 2 + 10 min., napadnutie zozadu).
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavol Pavešic – 2 min., údery).
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Juraj Halo – 2 min., údery, do konca zápasu údery).