Barys – Novokuzněck 2:3 (po pr.) | Jekatěrinburg – Omsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.)
Čerepovec – Spartak Moskva 2:1 (po pr.) | Jaroslavl – Kunlun 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Minsk – Nižněkamsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Dynamo Moskva – Vladivostok 2:1 (po pr.) | Jokerit – Kazaň 4:5 (kon.)
Petrohrad – Soči 6:2 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Riga – Toljatti 2:1 (po pr.)
Dinamo Riga
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Lada Toljatti
Čtvrtek 16.02.2017, 18:30 • Arena Riga • KHL

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes předvedli skvělý obrat a nakonec jsou to oni, kteří berou dva body. Za domácí se dnes 2x trefil Darzinš. Za hosty se dnes střelecky prosadil jen Korjagin. (20:55:11)

64:56 Lauris DARZINŠ - 2:1

64:56
    Riga právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí rozhodují čtyři vteřiny před koncem prodloužení! LAURIS DARZINŠ ujel obráncům a střelou k pravé tyči nedal Masalskisovi žádnou šanci. Asistence: Bez asistence.

64:00
    Poslední minutka prodloužení.

63:24
    Hosté se snaží vymyslet něco směrem dopředu.

62:50
    Sestito se dostal do samostatného úniku, ale na Masalskise nevyzrál!

62:09
    Razgals střelou z levého kruhu nijak neohrozil branku soupeře.

61:10
    Cibulskis tvrdou střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

60:55
    Indrašis střelou z bezprostřední blízkosti nevyzrál na Masalskise.

60:17
    Domácí se snaží vymyslet něco směrem dopředu.

60:01

Utkání je za námi, ale bude se prodlužovat, neboť domácí dokázali vyrovnat sedmnáct vteřin před koncem na 1:1 zásluhou Darzinše. Za okamžik tak bude následovat pětiminutové prodloužení tři na tři.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:43 Lauris DARZINŠ - 1:1

59:43
    Domácí vyrovnávají sedmnáct vteřin před koncem na 1:1! LAURIS DARZINŠ převzal kotouč na útočné modré čáře. Následně objel padajícího protihráče a střelou do pravého horního růžku branky nedal Masalskisovi sebemenší šanci. Asistence: Krišjanis Redlihs.

59:25
    Domácí to zkoušejí v šesti!

58:37
    Domácí se urputně snaží vyrovnat, ale hosté teď skvěle brání a snaží se nepustit svého soupeře do svého pásma.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 60. Darzinš (K. Redlihs), 65. Darzinš – 14. Korjagin (Valujskij, V. Strelcov)

Dinamo Riga: Kalninš (Sedláček) – K. Redlihs, Cibulskis, Freibergs, Galvinš, Zile, Jerofejevs, J. Redlihs – Darzinš, Indrašis, Bičevskis – Gillies, Meija, Toluzakov – Skvorcovs, Tim Sestito, Pavlovs – E. Kulda, Lipsbergs, Razgals – Golovkovs.
    Lada Toljatti: Masalskis (I. Ježov) – Sotnieks, Aronson, Kostromitin, Gurkin, Korjagin, Maleňkich, Morenets – Filatov, A. Ivanov, Bumagin – Bělousov, Zernov, V. Komarov – Achmetov, Rybin, Děmagin – V. Strelcov, Valujskij, Rakhimullin – Bočarov.

Rozhodčí: Konc, Morozov – Nesterov, Raming