Granada – Real Betis 4:1 (kon.)
Granada CF
4:1 (3:0)
Real Betis
Pátek 17.02.2017, 20:45 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španělská LaLiga • 23. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:37:57)

Je dobojováno, předposlední Granada se dnes vzepjala všem předzápasovým prognózám a ve veledůležitém záchranářském souboji smetla Betis, který přicestoval v roli favorita. O zápase rozhodla první půle, kterou náramně zvládli domácí, kteří si zápas ve druhém poločase již dokázali pohlídat.

90+4

90+2
    Riza Durmisi (Real Betis) rozehrál z levé strany, tentokrát se k míči ve vápně nikdo nedostal. Následnou akci přerušil odpískaný ofsajd Rubéna Castra.

90+2
    Domácí se neprosazují a navíc se oni musí rychle vracet, po akci Castra získává Betis také roh!

90+1
    Rohový kop pro Granadu, domácí Panagiotis Kone rozehrává z levé strany.

90
    Zmar Betisu dokazuje i tato útočná akce, kterou možná tak trochu zbrkle zakončil střelou z dálky střelec jediného gólu Betisu, Brazilec Petros. Tomu navíc střela vůbec nesedla...

89
    Granada si hlídá střed hřiště, hosté se těžko dostávají na útočnou polovinu.

87
    Riza Durmisi (Real Betis) nepřesně centruje z levé strany a tím se šance Betisu znovu o něco snížily.

86
    Gastón Silva (Granada CF) si počínal na polovině soupeře nedovoleně, odpískán útočný faul.

85
    Defenziva Betisu v pohodě ubránila nepřesně zahraný roh soupeře.

84
    Granada získává roh, rozehrávat bude z pravé strany Panagiotis Kone.
    Mehdi Carcela-González (Granada) sklidil aplaus diváků při střídání v 79. minutě

83
    Alin Dorinel Tosca možná nedovoleně odstaven od míče, ale píšťalka sudího zůstala němá, hraje se dál.

81
    Žlutou kartu dostává Uche Henry Agbo (Granada).

81
    Domácí se ubránili a Guillermo Ochoa může vykopávat od své branky.

80
    A pozor, Riza Durmisi (Real Betis) bude rozehrávat další roh Betisu, tentokrát ovšem z pravé strany.

79
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Mehdi Carcela-González, přichází Panagiotis Kone.

78
    Granada chystá střídání, zatím nelze určit, kdo nastoupí do zápasu.

Martin Dvořák

Branky: 18. Carcela-González (Wakaso), 28. Ramos (Litri), 33. Pereira, 64. Ramos – 75. Petros (Durmisi)

Karty:   40. Wakaso (GRN), 55. Pereira (GRN), 62. Ramos (GRN), 81. Agbo (GRN) – 49. Martin (RBE)   66. Pereira (GRN)   67. Nahuel (RBE)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 18:9.
    Granada CF: Ochoa – Foulquier, Hongla, Ingason, G. Silva, Litri (72. Cuenca) – Carcela-González (79. Kone), Agbo, Pereira, Wakaso (70. Samper) – Ramos.
    Náhradníci: da Silva – Samper, Ponce, Boga, Kone, Vezo, Cuenca.

Real Betis: Adán – Piccini (70. Cejudo), Mandi, Donk (46. A. Sanabria), Tosca, Durmisi – Pardo, Petros, Martin – Rubén Castro, Alegría (61. Nahuel).
    Náhradníci: D. Giménez – Á. Martínez, Bruno González, A. Sanabria, Nahuel, Cejudo, Brašanac.

Rozhodčí: Ocón – Prieto, Canales